Benefon a VLP zavádějí světovou inovaci: Benefon Twin Dual SIM používá dvě karty SIM

Benefon Oyj a hlavní finský regionální telefonní operátor Vaasan Laanin Puhelin Oy (VLP) dnes uzavřely dodavatelskou dohodu v hodnotě asi 15 miliónů FIM o inovační duální verzi SIM nového dvoupásmového GSM telefonu Benefon Twin. Tento nový produkt byl vyvinut pro městskou telefonní službu v pásmu 1800 MHz "Citikka", kterou nedávno zahájila VLP. Dodávky budou zahájeny před koncem letošního roku, většina dodávek však proběhne v příštím roce. VLP bude prodávat nový telefon pro její službu Citikka pod názvem výrobku "Citikka Q."

"Benefon Twin Dual SIM" má všechny nejnovější a bohaté funkce telefonu Benefon Twin spolu s operačním systémem a prostorem pro dvě oddělené karty SIM. "Použití dvou karet SIM v jednom telefonu poskytne našim zákazníkům pohotový a užitečný způsob kombinace úspornosti naší subskripce Citikka a světového krytí služeb GSM. Citikka Q je určena zvláště pro uživatele, kteří se často pohybují mimo servisní oblast naší sítě Citikka," řekl Erik Sjoberg, vedoucí ředitel VLP na tiskové konferenci, která se konala v úterý ve Vaasa.

Přední světová celulární služba GSM je postavena na principu paralelních konkurenčních služeb pro rychlé rozvinutí, vývoj a snižování nákladů služby. Zatímco původních cílů bylo široce dosaženo, uživatelské prostředí se během doby zkomplikovalo a v mnohých případech nemůže jednotlivá subskripce řešit všechny potřeby uživatele. Mnozí proto skončili s dvěma subskripcemi a musí používat dvě karty SIM se všemi souvisejícími nevýhodami. "Pokud víme, Benefon Twin Dual SIM je první telefon GSM na trhu s operačním systémem a prostorem pro dvě karty, který podstatně usnadňuje ovládání telefonu u uživatelů s dvěma linkami. Poskytuje značnou přidanou hodnotu nejenom pro zákazníky regionálních služeb Cityphone, ale stejně pro všechny uživatele, kteří z jakéhokoliv důvodu používají dvě oddělené subskripce mobilního telefonu," dodal Jorma Nieminen, prezident Benefonu při stejné příležitosti.

Benefon, založený v roce 1988, je předním dodavatelem inovačních přístrojů bezdrátové mobilní komunikace. Produkty Benefonu kombinují nová řešení a vysoký výkon s kvalitou a estetickým finským designem. Informace a zobrazení nového dvoupásmového telefonu Benefon Twin a světově prvního osobního navigačního telefonu Benefon Esc! jsou k dispozici na www.benefon.com . SPOLEČNOST: Benefon Oyj Kontakt: Jorma Nieminen z Benefon Oyj, +358-2-77-400, nebo jorma.nieminen@benefon.fi, nebo Erik Sjoberg z Vaasan Laanin Puhelin, +358-6-411-3000 Webová stránka: http://www.benefon.com/

Klíčová slova PROTEXT-Benefon-VLP-SIM-GSM

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.