Příprava veletrhu AUTOTEC 2000 zahájena

Sdělení společnosti Česká obchodní pro internet, s.r.o.:

AUTOTEC 2000 - mezinárodní veletrh nákladních automobilů, garážové a servisní techniky

Termín: 9. června 2000 (tiskový den); 10. - 15. června 2000

6. října 1999 byla uvedena do provozu nová www prezentace veletrhu AUTOTEC 2000. Tuto prezentaci připravila opět společnost Česká obchodní pro internet, s.r.o. ve spolupráci s BVV, a.s. a manažerem veletrhu Ing. Radkem Pažoutem.

WWW stránky AUTOTECu 2000 jsou opět umístěny na: http://www.autotec.cz a http://www.autosalon.cz

Otevřením prezentačních a informačních internetových stránek byla zároveň zahájena náborová kampaň na Internetu pro vystavovatele, která bude probíhat až do konce roku 1999. Proto prvními informacemi, které se na www stránkách objeví, jsou (včetně anglické a německé verze) - kontaktní údaje, nomenklatura, tiskové informace, náborová dokumentace, registrační formulář pro vystavovatele. O podrobnostech a dalších přípravách veletrhu budou zástupci médií vždy včas informováni jak na www prezentaci, tak písemně či e-mailovou korespondencí. Případné dotazy: autotecservice@autosalon.cz .

Jana Darmovzalová

Česká obchodní pro internet, s.r.o.

Klíčová slova PROTEXT-Autotec2000

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.