SoftNet Industries dodá software firmě Video Poker

Společnost SoftNet Industries Inc (Bulletin OTC: SFNT) má to potěšení oznámit, že obdržela návrh smlouvy na poskytnutí jak hracího programového vybavení, tak programu e-cash SoftNet Exclusive. Očekává se, že během následujících tří týdnů začne ve svých provozovnách hry SoftNet na bázi kasina, mezi nimiž bude blackjack, výherní automaty na mince a nejširší nabídka různých druhů pokeru na obrazovce spolu s více než deseti druhy populárního kasina používat společnost Video Poker Pallace.Com Casino se sídlem ve Společenství Dominika. SoftNet bude dostávat 40 procent čistých tržeb, které společnost Video Poker Pallace.Com získá z hazardních her. Video Poker.Com očekává, že letos dosáhne předpokládaného obratu kolem osmi miliónů dolarů.

Společnost SoftNet, která se obchoduje na mimoburzovním trhu Nasdaq pod značkou SFNT, je inovátorskou společností zabývající se vývojem programových vybavení se zaměřením na průmysl hazardních her po internetu.

Více informací poskytne Frank Salerno, oddělení Investor Relations, telefonní číslo (USA) 877-278-1717 nebo EMAIL info@softcorp.net.

ots Original Text Service: SoftNet Industries Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Frank Salerno, oddělení Investor Relations v SoftNet Industries Inc., info@softcorp.net, telefonní číslo (USA) 877- 278-1717

Klíčová slova SoftNet

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.