Vysis oznamuje další kroky svého obchodního plánu

Společnost Vysis dnes oznámila další kroky k zintenzívnění své pozornosti na zvýšení míry přijetí pro své klinické produkty a snížení nákladů.

Spolupředseda společnosti Richard C.Williams předpokládá aktivnější roli administrativy v blíže nespecifikovaném období, zatímco prezident a výkonný ředitel společnosti John L.Bishop se zaměřuje na programy zrychlení růstu a příležitosti, včetně snah o zvýšení míry přijetí klinickými laboratořemi pro testování léku proti rakovině prsu Pathvysion (TM)HER-2 a prenatálního testování prostředku AneuVysion (TM).

Prezident Bishop dnes v tiskové zprávě uvedl :"PathVysion byl nedávno schválen FDA a marketingové iniciativy jsou v počáteční fázi. Míra přijetí AneuVysionu je pomalejší, než se očekávalo a zvyšuje tak naše marketingové snahy pod mým aktivním vedením včetně uživatelů: lékařů a pacientů." Bishop má silnou průpravu v efektivním průzkumu technologií a jejich obchodním využití.

Spolupředseda společnosti Williams má široké zkušenosti v oblasti zdravotní péče a pracoval v administrativních, finančních a provozních funkcích více než 30 let. Je také předsedou a ředitelem farmaceutické výzkumné společnosti Medco Research Inc. a ředitelem biofarmaceutické společnosti Immunomedics. Je dále zakladatelem a předsedou konzultační a poradenské firmy Conner- Thoele Ltd. Dříve Williams zastával vedoucí finanční a provozní funkce u společností Erbamont N.V., Field Enterprises, Abbott Laboratories a American Hospital Supply.

Provoz, finance a administrativa v Evropě budou podléhat přímo Williamsovi. Výkonný viceprezident a finanční ředitel James J.Habschmidt odchází ze své funkce a bude se věnovat jiným podnikatelským aktivitám.

Společnost Vysis Inc. se sídlem v Downers Grove (Illinois), která usiluje o zvládnutí genetických chorob, vyvíjí a uvádí na trh klinické produkty poskytující informace ke zhodnocení a zvládání rakoviny, prenatálních potíží a dalších genetických onemocnění. Tyto produkty schválil Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a francouzský Institut pro léky. Společnost má přímé prodeje v USA a Evropě, a marketingové partnerství v Japonsku se společností Fujisawa Pharmaceutical Co. a distribuční síť po celém světě.

Tisková prohlášení Vysis o výsledcích za rok 1998, rostoucí příjmové základně a očekávaných výsledcích pro rok 1999 a dalších údajích, která nejsou historickými fakty, jsou prohlášení zaměřená do budoucnosti, která podléhají rizikům a nejistotám, spočívajícím v podnikání společnosti. Tato rizika a nejistoty zahrnují: konkurenci, schopnost společnosti úspěšně obchodovat na trhu a prodávat své výrobky a zařízení, schopnost společnosti vyrábět produkty v dostatečném množství, schopnost společnosti udržet ochranu intelektuálního majetku pro své produkty, ochránit svá existující intelektuální majetková práva před třetími stranami, vyhnout se porušování intelektuálních majetkových práv třetích stran a rozsah, ve kterém kliničtí lékaři provádějící postupy jsou schopni získat refundace třetích stran. Kromě toho podrobné pojednání o rizicích a nejistotách lze najít v části Risk Factors prospektu společnosti z února 1998.

ots Original Text Service: Vysis, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: John L. Bishop, President & CEO, nebo Richard C. Williams, Co-Chairman, oba z Vysis, Inc. (USA) 630-2717000; nebo General Info., Leslie Hunziker (USA) 312-640-6760 Analysts- Investors, Caroline Price (USA) 312-640-6741, nebo Financial Media, Darcy Bretz (USA) 312-640-6756, všichni z Financial Relations Board. Webová stránka: http://www.vysis.com

Klíčová slova Vysis

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.