Obchodní adresář Graham & Whiteside je dostupný on-line

Telefonní adresář více než 80.000 společností a obchodních organizací z celého světa se sídlem mimo území Spojených států je nyní zdarma dostupný prostřednictvím světové sítě Internet. Oznámil to dnes vydavatel adresáře, kterým je přední mezinárodní společnost Graham & Whiteside Ltd (www.graham-whiteside.com).

Zdarma poskytovaná služba je součástí pokročilé internetové služby, která byla vytvořena pro specialisty na přímý marketing a podnikové informace. Služba umožňuje elektronické objednávání a dodávky seznamů, včetně výzkumných informací, uvedla společnost Graham & Whiteside ze skupiny Gale Group.

Graham & Whiteside je nejznámější pro svůj široce používaný systém vyhledávání informací s názvem "Major Companies of the World". Databáze je dostupná jak v elektronické, tak v tištěné podobě a obsahuje informace o více než 80.000 společnostech včetně více než 450.000 jmen osob ve funkci výkonných ředitelů. Společnost rovněž vydává mnoho dalších adresářů, čímž pokrývá další obchodní a profesní organizace. Za úplatu rovněž poskytuje další informace přímým zájemcům v Evropě a Severní Americe.

"Naše nová webovská služba je kompletním on-line zdrojem pro přímé pracovníky v marketingu a specialisty na podnikové informace," prohlásila ředitelka marketingu ve společnosti Graham & Whiteside Pauline Murphyová. "Očekáváme, že se naše stránka stane žádaným zdrojem všude na světě."

Společnost Graham & Whiteside je stoprocentní dceřinou společností skupiny Gale Group.

O SPOLEČNOSTI GALE GROUP

Společnost Gale Group (www.galegroup.com) je jednou z nejznámějších vydavatelských společností na světě zabývající se publikováním akademických, vzdělávacích a obchodních informací výzkumného charakteru. Ty slouží hlavně knihovnám, školám a obchodním organizacím na všech klíčových mezinárodních trzích. Stovky jejich adresářů a produktů zaměřených na vyhledávání informací, včetně výzkumných analýz a on-line služeb, jsou dostupné prostřednictvím celosvětové sítě Internet, na CD-ROMu, mikrofilmu, v tištěné podobě a ve formátech on-line. Společnost vznikla v září 1998 jako výsledek fúze Gale Research, Information Access Company a Primary Source Media. Název vydavatele obsahuje slova U X L, The Taft Group, St. James Press a Visible Ink Press. Další divize, společnost Graham & Whiteside Ltd se sídlem v Londýně, je předním vydavatelem informací o podnicích a materiálů o přímém marketingu. Ústředí Gale Group je ve Farmington Hills v americkém státě Michigan a další zastoupení má i na mnoha místech v Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii. Společnost je dceřinou společností Thomson Corporation.

ots Original Text Service: Graham & Whiteside

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Velká Británie, Pauline Murphyová z Graham & Whiteside, 0181-947-1011, nebo email, pm@graham-whiteside.com; nebo v USA, John Buckman z Gale Group, 412-381-2900 nebo email, john.buckman@gale.com

Webovská stránka: http://www.galegroup.com

Webovská stránka: http://www.graham-whiteside.com

Klíčová slova Graham & Whiteside

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.