Nasedněte do broadband-autobusu a surfujte po ulicích s chello broadband; na evropských silnicích o budoucnosti internetu v podání společnosti chello

AMSTERODAM 6. října (ots/PROTEXT) - Chello broadband (http://www.chello.com) je přední a v Evropě první poskytovatel širokopásmových internetových služeb. Je operační společností United Pan-Europe Communications (UPC). Nyní v šesti zemích Evropy představuje přednosti širokopásmové kabelové technologie.

Turné začíná 7. října a potrvá do 20. listopadu. V této době b-bus poskytovatele chello navštíví Nizozemsko, Rakousko, Švédsko, Belgii, Norsko a Francii. B-bus bude demonstrovat, jakou budoucnost bude mít síť při použití širokopásmové technologie. Chello zve Evropany, aby nastoupili do b-busu, původního amerického školního autobusu z 60. let, ve kterém budou počítače a velká obrazovka LCD. Návštěvníci uvidí, jaký prospěch mohou mít z nové technologie pro žádaný vysokorychlostní přístup na internet.

Ředitel pro obchodní a přidružené operace společnosti chello broadband Mitch Clarke při zahájení turné říká: "Je to velká příležitost, aby si lidé uvědomili, jak prostřednictvím chello broadband může internet pozvednout jejich život nanejvýš vzrušující a zábavnou formou. Chello zajistí, že Evropané budou moci učinit novou internetovou zkušenost. Představujeme budoucnost sítě a jsme rádi, že v příštích několika týdnech můžeme poslat b-bus za tisíci lidmi v šesti zemích."

Předseda chello a předseda a CEO společnosti UPC Mark Schneider dodává: "Chello mění evropský způsob myšlení o internetu. Díky zasvěcenosti a vysoké odborné úrovni týmu svých pracovníků a obchodních partnerů společnost chello již může v Evropě zajistit přístup na internet pro 9,1 miliónu lidí. Společně s dalšími kabelovými společnostmi nyní pracujeme na tom, abychom zajistili, že tato služba bude dosažitelná ve zbytku Evropy."

Vstupování na internet s chello prostřednictvím širokopásmové kabelové technologie umožňuje dosáhnout nejen rychlejšího přístupu, ale znamená také, že neexistují žádné účty za telefon. Při širokopásmovém kabelovém spojení je vždy k dispozici neomezený čtyřiadvacetihodinový reálný čas. Mnohotematická multimediální praxe kombinuje text, video a CD zvuk a přibližuje úplně nový svět místní, národní a mezinárodní zábavy a informačních služeb.

Turné podporují Sun Microsystems, Terayon a Cicko Systems, poskytovatelé nejmodernější technologie v b-busu.

Pro osoby, které si pořídí novou službu společnosti chello je připravena řada podpor a dárků. Další se lze dozvědět při návštěvě b-busu ve vaší zemi, nebo je možno kontaktovat chello na čísle +31 (0)20-778-8334, nebo navštívit internetovou stránku www.chello.com.

B-bus bude zastavovat v těchto zemích:

Od 7. do 9. října ve Vídni, distributor je Telekabel;

od 10. do 13. října Tyroly, Rakousko, distributor Telesystem Tirol;

od 17. do 21. října Norsko, distributor UPC;

od 23. do 28. října Švédsko, distributor Stjarn TV;

od 31. října do 5. listopadu Nizozemsko, distributor UPC;

od 15 do 20. listopadu Francie, distributor UPC.

Poznámky:

O chello broadband n.v.

Cello broadband je přední a v Evropě první poskytovatel širokopásmových internetových služeb. Je obchodně činný v pěti zemích. V Evropě má největší dostupnost a je oprávněn dodávat zákazníkům služby nové generace spojené se čtyřiadvacetihodinovým přístupen na internet širokopásmovým způsobem prostřednictvím vysokorychlostních kabelových modemů a vždy bez používání telefonních účtů. Poskytuje služby na klíč kabelovým operátorům a dalším širokopásmovým sítím v Evropě.

Společnost je operační společností United Pan-Europe Communications (UPC), která má sídlo v Amsterodamu a pobočky v Londýně, Amsterodamu, Paříži, Vídni, Hamburku, Bruselu a Oslu. Chello poskytuje neparalelní komunikační služby a maximum z internetu prostřenictvím kabelu a za minimální ceny.

chello (TM) je registrovaná obchodní značka společnosti chello broadband n.v.

O United Pan-Europe Communications N.V. (UPC)

Sídlo je v Amsterodamu. UPC je jednou z nejinovativnějších širokopásmových komunikačních společností v Evropě. Vlastní jednu z největších celoevropských skupin širokopásmových komunikačních sítí a operuje na ní. Činnost UPC zahrnuje kabelovou televizi, telefonování, vysokorychlostní přístup na internet a programovací služby ve dvanácti evropských zemích a v Izraeli. Poté, co UPC ohlásila 31. srpna 1999, že uzavřela ohlášené akvizice, je k jejímu systému připojeno 5,9 miliónu předplatitelů, což představuje 9,1 miliónu lidí. Kromě toho systém UPC zahrnuje 155.000 telefonních linek a 67.000 předplatitelů internetu.

UPC dokončila IPO únoru 1999 a její akcie jsou kotovány na amsterodamské burze ("UPC") a NASDAQ ("UPCOY").

UPC je sesterská společnost UnitedGlobalCom, Inc. ("United"), (NASDAQ: "UCOMA") z Denveru. Přibližně 7,8 procenta podílu v UPC má Microsoft.

Navštivte webové stránky společnosti na adresách:

http://www.chello.com http://www.chello.no

http://www.chello.at http://www.chello.be

http://www.chello.fr http://www.chello.nl

http://www.upc.nl

Originální textová služba ots: chello broadband n.v. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: ředitel pro obchodní a přidružené operace společnosti chello broadband n.v. Mitch Clarke, tel.: +31-20-778-8315 nebo ross@chello.com; nebo Lee Nugent, lee@nelsonbostock.co.uk, nebo Antonia Grahamová, oba z Nelson Bostock Communications, tel.: +44-171-229-4400, internetová stránka chello broadband: http://www.chello.com.

Klíčová slova PROTEXT-Chello broadband

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.