Digital Link Corporation v partnerství s Anixter

Společnost Digital Link Corporation (Nasdaq: DLNK), přední poskytovatel řešení přístupu na dálkové sítě WAN a společnost Anixter International, globální distributor produktů datové komunikace, v pondělí oznámily, že uzavřeli novou partnerskou smlouvu o distribuci. Podle podmínek smlouvy bude Anixter prodávat řešení pro přístup na WAN a správu těchto sítí zákzaníkům Anixteru v Evropě, na Blízkém východě a v Africe (tyto tři regiony souhrně označovány EMEA). Partnerství slučuje silné stránky obou společností a poskytne zákazníkům v uvedených regionech produkty, služby a logistiku nejlepší ve své třídě.

Partnerství je považováno za synergickou alianci, která umožní společnosti Anixter International nabízet inteligentní produkty Digital Link pro přístup na WAN poskytovatelům služeb - jako jsou poskytovatelé internetových služeb (ISP) a telekomunikační společnosti - a dramaticky tak rozšíří dosah distribuce na celoevropský trh.

Prezident a generální ředitel společnosti Digital Link, Vinita Gupta, uvedl: "Jsme velmi nadšeni tímto novým partnerstvím. To, že si Anixter vybrala Digital Link, je potvrzením našeich technologicky vyspělých řešení přístupu na internet. Je naším cílem zvýšit svou globální přítomnost na vznikajících nových trzích telekomunikací a internetových služeb a dobrý distribuční partner jako je Anixter je důležitý pro efektivní obsluhu našich trhů."

Trh ISP a telekomunikací je novým segmentem pro Anixter International. Tradičně se Anixter International zaměřovala na kabeláž a vytváření sítí VAR. Touto novou distribuční smlouvou se bude Anixter koncentrovat na růst internetu; strategie společnosti je nyní poskytovat produkty s přidanou hodnotou společnosti Digital Link poskytovatelům služeb prostřednictvím vlastních distribučních kanálů, které těmto zákazníkmů poskytnou výrazné zvýšení šířky pásu a začlenění mnoha služeb. To zapadá do nového zaměření společnosti Digital Link jako globálního poskytovatele zajištění přístupu pro poskytovatele internetových služeb.

Výhody pro zákazníka

Především zákazníci v regionech EMEA budou před prodejem vyškolelni a získají podporu od Uxbridge společnosti Anixter, britského technického střediska COMPETEnce Technical Centre. Technické středisko soustřeďuje svou podporu na produkty a technologie sítí a poskytuje vícejazyčnou multikulturální službu v mnoha zemích.

Spojení široké škály systémů přístupu na sítě WAN společnosti Digital Link s komplementárními produkty společnosti Anixter International, jako jsou směrovače a přepojovače, nyní bude nabízet komplexní výrobkovou řadu z jediného zdroje, který předtím nebyl na celoevropském trhu dostupný. Kromě toho velká znalost globálního trhu ISP společnosti Digital Link spolu se 40 lety zkušeností společnosti Anixter International nyní nabídne ISP a dalším provozovatelům sítí vynikající produkty a služby systémové integrace.

Jean-Phillipe Deby, marketingový ředitel síťových produktů společnosti Anixter, k tomu dodal: "S tím, jak se internetová ekonomika rozšiřuje po celé Evropě a v souvislosti s konvergencí hlasu a dat v přenosu po jedné síti spatřujeme v trhu přístupu na WAN vynikající příležitosti a výzvy v nadcházejících letech. Většina výzev přichází z nákladů širokého pásma a potřeb koncových uživatelů rychle přizpůsobit rychlost jejich přístupu na WAN jejich síťovým požadavkům. Zaměřením na správu WAN nabízí Digital Link ideální řešení na trhu přístupu na WAN. Jejich nabídka je široká a doplňuje naše základní produkty. Proto jsou to ideální partneři pro spolupráci v rámci našeho směřování na trh ISP a telekomunikací."

V dalším pondělním sdělení Digital Link představila soubor i- Net Management Suite k komplexní řešení pro správu v systému tzv. frame relay, která poskytuje bezprecedentní inteligentní a ucelenou viditelnost z jakéhokoli počítače připojeného k síti. Software i-Net Management Suite zahrnuje nedávno vydaný ChoiceView Network Monitor, intuitivní nástroj na bázi Java pro správu sítí.

O společnosti Anixter

Anixter založená v roce 1957 je předním globálním distributorem produktů kabeláže a tvorby sítí požadovaných pro komunikační infrastruktury. Anixter Distribution je schopná nabízet svým zákazníkům opravdu nejlepší službu v logistických funkcích a je schopná na míru vytvořit programy na podporu prodeje podle potřeb individuálního zákazníka. Anixter má ústředí poblíž Chicaga ve státě Illinois v USA a celosvětově zaměstnává zhruba 5600 inženýrů a produktových specialistů. Další inforamce najdete na webové stránce Anixter na adrese: http://www.anixter.net.

O společnosti Digital Link

Digital Link Corporation je předním poskytovatelem inovativních řešení přístup na síť a jejich správu pro aplikace v úzkém i širokém pásmu. Inteligentní produkty společnosti fyzicky propojují sítě LAN se sítěmi WAN a přitom zajišťují provoz sítě v reaálném čase a informace o správě. Řešení společnosti Digital Link umožňují poskytovatelům služeb a provozovatelům sítí nabízet zákazníkům nové služby s přidanou hodnotou a umožňují podnikům připojit se na sítě, monitorovat a aktivně je spravovat. Digital Link má ústředí v Sunnyvale v Kalifornii a nabízí své produkty po celém světě. Další inforamce jsou k dispozici na webové stránce společnosti na adrese: http://www.dl.com.

KToto sdělení obsahuje výhledová tvrzení. Tato tvrzení podléhají rizikům a nejistotám, které mohou způsobit, že skutečné budoucí události a výsledky se budou významně lišit, a patří sem například: tržní přijetí nových a dosavadních produktů, časový vývoj nových produktů, provozní obtíže a náklady spojené s akvizicem a schopnost přilákat a udržet si kvalifikované zaměstnance. Odkazujeme čtenáře na dokumenty, které Digital Link zasílá Komisi pro burzy a cenné papíry v USA (SEC), zejména na poslední zprávy na formulářích 10-K a 10-Q, kde jsou identifikovány tyto a další významné rizikové faktory.

ots Original Text Service: Digital Link Corporation

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Judith Allen, Digital Link Corporation, 408-745- 4206, judith_allen@dl.com; Dimitra Rogaris, Anixter International, 44-189-581-8395, dimitra.rogaris@anixter.com; nebo Liliana Ostoich, Globalpress Connection, 408-371-7407, liliana@globalpresspr.com

Webová stránka: http://www.globalpresspr.com

Webová stránka http://www.dl.com

Webová stránka: http://www.anixter.net

Webová stránka: http://www.digitallink.com

Klíčová slova PROTEXT-Digital Link Corporation

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.