Swiss Re získala licenci na zajišťovací software od Computer Sciences Corporation

Computer Sciences Corporation (NYSE: CSC) dnes oznámila, že Swiss Reinsurance Corporation se sídlem v Curychu, Švýcarsko, podepsala celoskupinovou licenční dohodu na software CSC pro správu zajišťování SICS/nt.

Založením tohoto partnerství s CSC se Swiss Re připojí ke společenství více než 70 společností z pěti kontinentů, které používají zajišťovací software CSC. SICS/nt je na klienta zaměřená aplikace, nabízející podporu při upisování, nárocích, technickém účetnictví, opětného postupování a analýzách portfolia/správy akumulace ve snadno použitelném integrovaném balíku.

Swiss Re a CSC budou zavádět majetkovou a nehodovou verzi SICS/nt v četných divizích, operujících v Evropě, Asii a Latinské Americe.

"Zavedení SICS/nt nám umožní zlepšit harmonizaci našich dat na světové bázi," řekl Yury Zaytsev, informační představitel a člen výkonné rady skupiny Swiss Re. "Posílí to efektivnost administrativního procesu naší společnosti a ve svém výsledku to zlepší dodávky služeb našim klientům."

CSC je potěšena, že si Swiss Re vybrala SICS/nt pro podporu jejích požadavků na zpracování zajištění," řekl David Lister, viceprezident a šéf zajišťovacích řešení ve skupině finančních služeb CSC. "Swiss Re má prvotřídní postavení ve světě zajištění a již dříve vyvinula vlastní aplikace kritické úlohy. Jejich rozhodnutí vzít si licenci na SICS/nt jako řešení jejich klíčových administrativních postupů zvyšuje přijatelnost produktu v zajišťovacím odvětví na všech úrovních."

Swiss Re je jednou z předních světových zajišťoven a s více než 70 kancelářemi ve více než 30 zemích je zastoupena na všech kontinentech. Ve finančním roce 1998 dosáhl objem hrubého pojistného 18 miliard CHF a výsledek po zdanění činil 2,5 miliardy CHF. Během prvního pololetí 1999 dosáhla Swiss Re vynikajícího běžného výsledku 2,56 miliardy CHF, což je zvýšení o 49 procent proti stejnému období minulého roku. Swiss Re má od Moody's rating "Ass" a od Standard and Poor's "AAA". Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti na www.swissre.com .

Computer Sciences Corporation pomáhá zákazníkům z průmyslu a vlády používat informační technologii (IT) pro dosažení strategických a provozních cílů. S 52.000 zaměstnanců ve více než 700 kancelářích po celém světě společnost šije na míru řešení z široké řady nabídek integrovaných služeb a technologií, včetně strategií a technologií e-podnikání; řízení a poradenství, rozvoj a integrace systémů IT; subdodávek softwarových aplikací, IT a podnikatelských procesů. CSC měla za dvanáct měsíců do 2. července 1999 příjmy osm miliard USD. Její ředitelství je v El Segundo v Kalifornii. Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti na www.csc.com . ots Original Text Service: Computer Sciences Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Marian Kelley, Director, Public Relations, Financial Services Group, 512-338-3149 (v USA), mkelley3@csc.com, nebo Frank Pollare, Director, Public Information, Corporate, 310-615- 1601 (v USA), fpollare@csc.com, oba z Computer Sciences Corporation; nebo Thomas Zuerrer, Member of Senior Management of Swiss Re, +44-1-285-9650, Thomas_Zuerrer@swissre.com Webové stránky: http://www.swissre.com http://www.csc.com

Klíčová slova PROTEXT-CSC-Swiss Reinsurance Corporation

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.