Nová verze právního informačního systému

Dnes, 4. října 1999 vychází nová hvězda v právních informačních systémech na Internetové nebe. Na veletrhu INVEX '99 v INTERNET hallu, v pavilonu, P stánku 21 představuje pražská softwarová firma IFEC s.r.o. novou verzi právního informačního systému JUSTIS on-line a JUSTIS 2.0 (off- line).

Společnost IFEC s.r.o., která vydává systém právních informací, vznikla v roce 1993 jako konzultační společnost, nicméně od roku 1996 se zabývá speciálními projekty v oblasti právní a ekonomické informatiky. Po transformaci v roce 1998 se začala zabývat přípravou právního informačního systému, který byl představen pod názvem JUSTIS 1.0 na veletrhu INVEX '98 a uveden na trh v lednu 1999. JUSTIS si ihned po svém uvedení získal mnoho příznivců v řadách odborné i laické veřejnosti, a to pro svoje příjemné ovládání, rozsáhlý objem dat (cca 1 Gb), rychlé plnotextové vyhledávání, hypertextové propojení mezi jednotlivými dokumenty a hlavně pro rychlost, přesnost a úplnost aktualizace dat. Uživatelé off-line verze dodávané na 2 CD mají možnost výběru aktualizace mezi čtvrtletní, dvouměsíční, měsíční nebo on-line. Verze JUSTIS on-line představovaná na INVEXu '99 je přístupná uživatelům, kteří mají přístup na Internet, a to na stránkách www.ifec.cz a www.justis.cz.

Zájemci mohou získat bližší informace a případně si domluvit předvedení systému na adrese IFEC s.r.o., Dělnická 30, 170 00 Praha 7, tel.: 02/807089, 02/809564, FAX: 02/809564, e- mail: ifec@ifec.cz.

Klíčová slova PROTEXT-IFEC s. r. o.-INVEX

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.