Komunikační technologie lákají

Tematika propojení dat, hlasu a obrazu v jedné - síti, která se stala ústředním tématem konference pořádané společností Cisco Systems ČR, se setkala s velkým zájmem odborníků i široké veřejnosti.

Koncem září patřil pražský Veletržní palác odborníkům na komunikační technologie pro třetí tisíciletí. Česká kancelář předního světového dodavatele komunikačních systémů pokrývajících celé spektrum komunikací, jejímiž produkty je směrován téměř veškerý provoz internetu, tu pod názvem Data/Voice/Video@Cisco uspořádala konferenci určenou odborníkům z této oblasti. Seznámit se tu mohli s nejnovějšími technologickými trendy a poučit se z řešení implementovaných u jiných organizací. Podobná akce proběhla České republice poprvé a nebývalý zájem, s jakým se setkala, svědčí o potřebnosti jejího konání. Společnost Cisco Systems jako firma s výsadním postavením v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu tak odpověděla na četné žádosti svých zákazníků a partnerů o informace týkající se současných i budoucích směrů rozvoje IT. Na konferenci zaznělo 36 přednášek, jejichž cílem bylo rozšířit znalosti v dané oblasti a poskytnout informace nutné pro vytváření strategií dalšího rozvoje informačních systémů.

Pražské mezinárodní konference se zúčastnilo více než 400 odborníků, z nichž 46 procent se registrovalo prostřednictvím internetu, což v naší republice není stále zcela běžné.

Kontakt: Zdena Opletalová, email: zdenka@creo.cz

Klíčová slova PROTEXT-CiscoSystems

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.