Jordi Andreu zvolen prezidentem evropské sítě

PRAHA 2.března (ČTK) - S cílem podpořit evropský rozvoj Rockwell Automation oznámil, že Jordi Andreu byl zvolen prezidentem divize Global Sales a Support pro evropský region.

Andreu, který je zaměstnán v Rockwell Automation již 18 let, bude koordinovat z ústředí v Bruselu všechny prodejní a podpůrné aktivity v Evropě, na středním Východě a Africe. Do této funkce nastoupil po Stevu Eisenbrownovi, který byl jmenován viceprezidentem skupiny Control and Information.

Jeff Banaszynski, senior viceprezident Rockwell Automation Global sales se domnívá, že Andreu má pro svou novou pozici předpoklady. "Úspěch Rockwell Automation je založen na pokračování agresívního růstu našeho podnikání v Evropě a ve světě. "Abychom tohle mohli dělat, musíme rozumět potřebám zákazníků. Silný řídící tým v Evropě, vedený Jordim, má jasnou strategii a plán pro další růst v této oblasti."

Andreu nastoupil do společnosti v roce 1981 ve Španělsku jako výrobní ředitel ve společnosti Allen-Bradley. Brzy poté byl povýšen na generálního ředitele ve Španělsku a jeho teritorium zaznamenalo rychlý růst.

Jako ředitel Global Account Program v Rockwell Automation pracoval Andreu se 17 klíčovými zákazníky, kteří přinášejí deset procent veškerého obchodu. Rovněž hrál významnou roli při zavádění jednotných cen. Od roku 1977 je Andreu odpovědný za Global Strategic Sales. Má bakalářské vzdělání v elektroinženýrství na Polytechnical Engeneering School v Barceloně.

Rockwell Automation, součást společnosti Rockwell International Corporation (na newyorské burze NYSE: ROK) slučuje přední značky v průmyslové automatizaci, včetně ovládacích prvků Allen-Bradley, produkty pro přenos elektřiny Reliance Electric, komponenty pro mechanický přenos energie Dodge a Rockwell Software.

Jedinečná strategie kompletní automatizace - Complete Automation (TM) společnosti Rockwell Automation pomáhá zákazníkům dosáhnout konkurenčních výhod a je podporována tisíci distributory a systémovými integrátory na celém světě.

Více informací o produktech a službách společnosti Rockwell Automation najdete na vašem webovém broseru na stránce:

http://www.rockwelautomation.com.

Rockwell s hodnotou sedmi miliard dolarů je společností s vedoucí pozicí na trhu v průmyslové automatizaci, letecké elektronice a komunikaci. Zaměstnává okolo 40.000 pracovníků na více než 450 místech ve 40 zemích.

Kontakt:

Steve Smith, Rockwell Automation

(USA) 414-382-0227, fax (USA) 414-382-4347,

shsmith@ra.rockwell.com

Webová stránka: http://www.automation.rockwell.com

Klíčová slova Rockwell Automation

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.