MEDIA trade s.r.o. slaví páté výročí svého založení

Sdělení MEDIA trade s.r.o.:

Přední český vydavatel multimedií MEDIA trade, s. r. o., slaví páté výročí svého založení.

Představovat dlouze firmu MEDIA trade, s. r. o. jistě není nutné, vždyť spokojených uživatelů, kteří denně vkládají stříbrný disk z produkce tohoto předního českého vydavatele výukového a zábavného software do své CD-ROM mechaniky jsou již desetitisíce. I když v lidské historii je 5 let jen pouhým okamžikem, ve vývoji firmy může za takovou dobu dojít k zajímavému posunu. Uvážíme-li, že MEDIA trade začínala jako distributor softwaru dvou zahraničních firem a již rok nato vydala vlastní CD-ROM, který byl jedním z prvních českých CD vůbec, je zřejmé, že tato firma vykročila rázně.

Ještě v témže roce se stala distributorem zařízení pro zpracování a úpravu videa AverMedia a vývoj pokračoval vydáním prvního z řady výukových CD-ROMů - MEMORARY Angličtina, který měl mimořádný úspěch a dodnes je mezi uživateli velmi oblíbený. Následovaly další vynikající výukové programy pro děti, mládež i dospělé: geografie, matematika, biologie a především řada kvalitních titulů pro studium jazyků.

Novinkou mezi nimi je špičkový jazykový kurs angličtiny EuroPlus+ REWARD, který v sobě slučuje výhody klasického kursu s ojedinělou možností studovat pomocí bezplatných on-line internetových služeb. Vzhledem k tomu, že projekt EuroPlus+ REWARD je celoevropský, nabízí se výjimečná možnost studovat a současně poznávat zajímavé lidi a jejich kulturu. Nyní je v dokončovací fázi čtvrtá úroveň tohoto kursu, Upper- Intermediate pro velmi pokročilé studenty a navíc první tři úrovně, které jsou v prodeji od loňského prosince jsou doplněny o nový prvek - modul rozpoznávání řeči. Zajímavou novinkou doplňující REWARD je právě připravovaná aplikace, rozsáhlý vynikající slovník Lingea Lexicon obsahující 75 000 hesel. Pro zájemce o kurs je připravena demoverze, která názorně seznamuje s možnostmi jež CD-ROM nabízí a navíc vstupní test (na demoverzi i na internetu), po jehož absolvování každý zjistí, jaké jsou jeho znalosti angličtiny a která úroveň kursu je pro něj vhodná. V oblasti zábavného software - shareware, který je součástí produkce této společnosti došlo rovněž k změnám o nichž stojí za to se zmínit. Kromě řady oblíbených titulů na nichž uživatel našel ode všeho něco, začala MEDIA trade vydávat sharewarovou kolekci Modrý blesk, která se skládá z tématicky zaměřených CD- ROM. Výběr je profesionální, sady jsou koncipované tak, aby si zde našel své programy začátečník i zkušený uživatel a o oblibě této řady svědčí i skutečnost, že dva tituly - MPEG Layer 3 a Hudba a zvuk, vyšly již ve druhém, samozřejmě aktualizovaném vydání. Novinkami jsou tituly, které jistě zaujmou samotným názvem: Systémové nástroje a Grafika a design.

O vysoké kvalitě titulů této společnosti svědčí i řada ocenění, kterých se jim dostalo. Jako příklad jmenujme ocenění v kategorii Nejoblíbenější výukový software pro Memorary Angličtinu, cenu BOLOGNA NEW MEDIA PRIZE 1999 na italském Veletrhu knih pro děti udělenou programu Virtuální škola: Matematika nebo cenu v soutěži "O nejlepší exponát" na výstavě Schola Nova a ocenění prestižního počítačového měsíčníku CHIP "Chip Tip", pro jazykový kurs angličtiny EuroPlus+ REWARD. A jaké jsou plány do budoucna? Pečlivě vybírat co bude do edice společnosti zařazeno, zvyšovat kvalitu a přinášet zákazníkům vždy zajímavé a užitečné produkty.

Společnost MEDIA trade Vás srdečně zve na návštěvu expozice na INVEX Computer 99 v pavilonu E, č. B 016.

MEDIA trade s.r.o., tel: (0634)331514

Klíčová slova PROTEXT-MEDIA trade

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.