Domácí drogový test nabízí rodičům novou zbraň

Domácí drogový test At-HOME Drug Test, první a jediný domácí drogový test povolený organizací FDA, začne firma Home Check Medical Products L.L.C. distribuovat v celém světě jako skvělý výrobek, který vyzbrojí rodiče jedinou skutečnou zbraní pro boj proti užívání drog dětmi. Test je snadný a rychlý. Ve snaze přiblížit co nejvíce tento produkt a poskytnout důležité informace o něm rodičům a jednotlivcům, kteří ho potřebují, bylo vše uděláno tak, že stačí zavolat 1800 DRUG TEST nebo na Internet: www.drugtest.com.

Místopředseda Home Check Medical Products L.L.C. Scott A. Taillie říká, že "válka proti drogám měla trhlinu, protože byla vedena všude možně kromě místa, kterého se nejvíce dotýká - domova. At-HOME Drug Test to změní".

Podobně jako domácí těhotenský test nabízí At-HOME Drug Test rodičům a jednotlivcům výsledky během několika minut v soukromí jejich domovů. At-HOME Drug Test spočívá v zařízení velkém jako bankovní karta, které zkoumá moč. Stopy po amfetaminech, marihuaně, kokainu nebo opiátech se ukáží do 10 minut.

Výsledky testu ukáží "negativní" nebo "předběžný" výsledek. Předběžné výsledky mohou být zdarma zaslány poštou do laboratoře. Za celkovou cenu 29,95 dolaru se obdrží také poštovní obálka pro zasílání vzorku a krytí všech laboratorních nákladů. Rodiče také mohou zavolat číslo zvláštní linky, na které odborníci potvrdí výsledek a vysvětlí, jaké drogy byly objeveny.

Princip testování, zvláště u děti, je rozporuplný. Hodně lidí vnímá testování jako vtíravost a něco, co může rozbít vztah důvěry mezi rodiči a dětmi. Na druhé straně lze argumentovat, že toto testování je prokazatelně jedinou skutečnou účinnou zbraní proti užívání drog. Požívejte je, říká autor testu Paul McShane. "Studie v zemi postupně dokázaly, že užívání drog se snižuje o 95 procent ve školách, které drogy testují."

Bývalý ředitel ústavu Institute for a Drug Free Work Place a nynější soukromý poradce pro drogovou politiku na pracovištích Bill Current říká, že děti a další osoby nejvíce odradí od používání drog bezpochyby právě testování.

ots Original Text Service: Home Check Medical Products L.L.C. Internet: http://www.newsaktuell.de Contact: Chris Begala of Begala Consulting (USA) 713-524-4676, nebo fax, (USA) 713-524- 7213, nebo email, cbegala@wt.net, for Home Check Medical Products L.L.C. Web site: http://www.drugtest.com

Klíčová slova USA-PROTEXT-drug test-Home Check Medical Products

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.