Nová vyhledávací služba na českém internetu!

Služba NAJDI.TO - prohledávač a katalog internetových zdrojů nové generace - je koncepčně, programově a designově realizována společností Globe Internet, s. r. o., pro jednoho z největších nezávislých poskytovatelů připojení v ČR - společnost Czech On Line, a.s. Jde o volně přístupnou multifunkční službu, která umožňuje intuitivní a efektivní vyhledávání firem, produktů a informací v prostředí českého internetu.

Základem hledání odkazů je zpracování dotazu podle klíčových slov v rozsáhlé databázi NAJDI.TO

Stránky je možno také vyhledávat fulltextově na vlastních www stránkách, nebo postupovat hierarchicky prohledáváním jednotlivých kategorií katalogu. V případě specializovaných dotazů na program kin, PSČ a aktuální zpravodajství nebo kulturní akce probíhá vyhledávání přímo ve vnořených subdatabázích a tomu je přizpůsoben i výstup, který obsahuje bezprostřední odpověď i s doplňujícími údaji. Např. kulturní akci nebo program kina lze vyhledat v daném městě i na zítra nebo pozítří.

U vyhledaných odkazů je uvedena krátké anotace a kontaktními údaji - adresa, telefonické a e-mailové spojení a IČO.

Kontakt: info@najdi.to

Klíčová slova PROTEXT-Globe Internet-Czech On Line

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.