Už jen 3 dny zbývají do Invexu

V pořadí již devátý ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex se ve dnech 4.- 8. října 1999 koná na brněnském výstavišti. Své přihlášky zaslalo letos 921 firem na ploše více než 37.000 m2. Vedle českých společností se veletrhu účastní více než 100 zahraničních vystavovatelů z 18 zemí, když nejhojněji jsou zastoupeny Německo (21), Tchaj-wan (16), Slovensko (13), Maďarsko (11), Hong Kong SAR (8), Velká Británie (6). Většina expozic je uvnitř pavilonu, takže i v letošním roce jsou atraktivní kryté výstavní plochy vyprodány.

Nové pojetí služeb pro vystavovatele i návštěvníky:

Business Service

- Servis pro managementy velkých společností a zástupce státní správy

- Principem projektu je zajištění kompletního servisu a zázemí na veletrhu

Informační centrum pro malé a střední firmy

- Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a IDG

Kulatý stůl

- Uskuteční se první den veletrhu, tj. 4. října 1999 od 10:00 hodin (tato akce je spojena s oficiálním otevřením veletrhu) v Rotundě pavilonu A

- Organizátory akce jsou SPIS - Sdružení pro informační společnost a BVV a.s.

- Akce proběhne formou moderovaného kulatého stolu na téma "Česká republika na cestě k informační společnosti".

Konference "Informace pro 21. století"

- Třídenní odborná technologická konference

- Termín konání: 5. - 7. října 1999, BVV, Rotunda pavilonu A

Účast vedoucích světových firem v oblasti informačních a komunikačních technologií, jako například: Aliatel, AutoCont, Dell, Eurotel, Hewlett Packard, IBM, Microsoft, Motorola, Novell, PVT, Radiomobil, SPT Telecom a dalších.

Slavnostního otevření a kulatého stolu se zúčastní Pavel Mertlík, místopředseda vlády České republiky a ministr financí, který převzal nad veletrhem Invex záštitu, dále je potvrzena účast ministra Grulicha, ministra Bašty, místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Grosse. Veletrh dále navštíví poslanci, senátoři a významní zástupci státní správy.

Novinkou bude i rozšíření stávajících soutěží o Osobnost roku českých telekomunikací, TOP 10 systémových integrátorů a soutěž o nejlepší dětské produkty Bílý Hroch. V části Invexu Come in Future bude opět připraveno množství soutěží, novinek i překvapení a letos poprvé sekce Linux Hall a Creative Hall. Akce Linux Hall je pořádána ve spolupráci s týdeníkem Computerworld. Creative Hall je pořádána ve spolupráci s Asociací středoškolských klubů ČR.

Pro ty návštěvníky, kteří budou mít zájem o nákup některých produktů, je letos připravena novinka nazvaná Shopping Hall. Shopping Hall bude umístěna u deváté brány v budově MC (dříve Tuzex) na ploše cca 2000 m2.

Klíčová slova PROTEXT-Invex

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.