Cymer otvírá prodejní a servisní pobočku ve Skotsku

SAN DIEGO 30.března (PROTEXT/ots)- Společnost Cymer, Inc. (Nasdaq: CYMI), přední světový dodavatel excitačních ("excimerových") laserových světelných zdrojů pro hloubkovou ultrafialovou (DUV) fotolitografii oznámil, že rozšiřuje své evropské operace na poli prodeje a servisu otevřením nové oblastní kanceláře pro poskytování servisu zákazníkům ve Skotsku. Tato nová kancelář, která doplňuje stávající evropské ústředí v Nizozemsku, bude poskytovat přímou podporu klíčovým zákazníkům společnosti Cymer po celém Spojeném království.

Cymer už provedl po celé Evropě instalaci celkem 71 laserových DUV systémů. Pro Cymer je Spojené království a Irsko významným segmentem tohoto trhu a společnost očekává v celé této oblasti pokračující růst. "Protože několik z našich klíčových zákazníků má provozy ve Spojeném království a Irsku, umožní nám strategická poloha této nové kanceláře zlepšit dobu odezvy na požadavky zákazníků a udržet užší pokračující interakci s našimi zákazníky," uvedl Pascal Didier, který má funkci senior vicepresident oddělení celosvětových kontaktů se zákazníky společnosti Cymer, Inc. "Rozšíření našeho evropského ústředí v Nizozemsku vytvořením nové pobočky nejen zvýší naše evropské možnosti a globální infrastrukturu, ale také znamená vytvoření základny pro budoucí expanzi s cílem uspokojit poptávku odvětví," dodal Didier.

Kancelář, kde budou zpočátku pracovat technici pro servis u zákazníků a vedoucí pracovníci, je na adrese: The Atrium Business Center, Suite 19, North Caldeen Road, Coatbridge ML5 OEF, Scotland. Pokud chcete získat další informace, zatelefonujte do kanceláře na číslo +44-1236- 702041 anebo pošlete fax na číslo +44-1236-702158.

Cymer, Inc. je předním dodavatelem excitačních laserových zdrojů pro systémy DUV fotolitografie, které jsou určeny pro trh testování a výroby polovodičů. Další informace o společnosti Cymer je možné získat ze zpráv podávaných společností americké Komisi pro cenné papíry (SEC) přes internet na adrese: http://www.cymer.com anebo když se přímo spojíte se společností.

ots Original Text Service: Cymer, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Marie Burke, Director, Investor Relations (USA) 619-618-5232, fax: (USA) 619-618-3090, nebo Leslie Cole, Sr. Corp. Communications Manager (USA) 619-451-7149, fax: (USA) 619- 618-3035, oba Cymer, Inc.; nebo Dori Jones, Account Manager, MCA, Inc. (USA) 650-968-8900, fax: 650-968-8990.

Webová stránka Cymer, Inc.: http://www.cymer.com

Klíčová slova Cymer

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.