Internetové knihkupectví Kosmas.cz zlevňuje

Dne 1. října 1999 zahájilo internetové knihkupectví Kosmas.cz (http://www.kosmas.cz) akci "Kosmas plný výhod". V jejím rámci došlo ke zvýšení základní slevy na všechny knihy z deseti procent na 20 procent, byla rozšířena nabídka vybraných knih s akční slevou a úroveň této slevy vzrostla z běžných 20 až 50 procent na 40 až 60 procent. Kromě toho knihkupectví k datu zahájení akce ruší poplatek za balné (deset korun). Součástí akce je také soutěž pro "nejpilnější" zákazníky. Akce bude trvat do 31. října 1999.

Knihkupectví Kosmas.cz

Knihkupectví Kosmas.cz zahájilo provoz 17. května 1999 a nabízí přes 3000 knih se zaměřením na kvalitní prózu a poezii, historii, filozofii a další společenské obory, náboženství a duchovní nauky, umění atd. Provozovatelem knihkupectví je knižní velkoobchod Kosmas, s. r. o.

Kontakt: Kosmas, s. r. o., Josef Žák, tel./fax: (02)291925

Klíčová slova PROTEXT-Kosmas.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.