eCity ukazuje cestu

Virtuální město, kde si zjara nanečisto vyzkoušelo internetové nakupování 85 tisíc lidí, nabízí ve své další fázi, která startuje 4. října, obchodování skutečné. Garantovaná obchodní zóna již nyní s více než 30 obchody, bezpečné a pohodlné platební nástroje eCity účet a eKreditiv, dodávky zboží do 48 hodin, to jsou hlavní novinky znovuotevření úspěšného projektu.

Organizátoři města vytvořili obchodní systém, který má ambici zakotvit standardy pro firmy obchodující na internetu, a jistotu pro klienty, kteří chtějí využívat pohodlí a nepřetržitého provozu těchto obchodů. Expandia Banka vložila do systému zjednodušenou verzi svého Osobního účtu (eCity účet) a přidala navíc nový produkt eKreditiv. RadioMobil, provozovatel mobilní sítě GSM Paegas, poskytuje on-line informace o stavu objednávek prostřednictvím SMS zpráv a Internet OnLine - SPT Telecom vytvořil prostředí pro propojení města, firem a klientů. Tak vznikl systém, který je jedinečný i ve světovém měřítku. Navštivte www.ecity.cz

Kontakt: Roman Zvarič, ExMise Public Relations, tel.: (02)67092550, fax: (02)67092348

Klíčová slova PROTEXT-eCity

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.