Netgem jmenovala výkonného finančního ředitele

Patrick Vignaud byl jmenován výkonným finančním ředitelem (CFO) společnosti Netgem, přední evropské společnosti zabývající se vývojem a výrobou set-top boxů pro interaktivní televizi a otevřených platforem pro propojení internetu a televize.

Joseph Haddad, spoluzakladatel a generální výkonný ředitel CEO, uvedl: "Pan Vignaud k nám nastupuje na kritické křižovatce podnikatelského vývoje společnosti NetGem a přináší si s sebou zkušenosti, dovednosti a talent pro přeměnu našich vizí do finanční reality budoucnosti. Věřím, že zkušenosti Patricka Vignauda se prokáží být neocenitelné při tom, kdy stavíme na úspěchu z minulého roku a připravujeme se na naši první veřejnou nabídku akcií (IPO) příští rok."

Vignaud (38 let) začal svou profesionální dráhu jako auditor a profesionální účetní u společnosti Ernst& Young. Vignaud pak přešel do funkce ředitele rizikového kapitálu u společnosti SOFINDA, jedné z předních francouzských firem v oblasti rizikového kapitálu. Nakonec než nastoupil k Netgem působil jako výkonný finanční ředitel a ve funkci podnikového jednatele u společnosti ActivCard, která se specializuje na techniku ověřování práv přístupu a elektronického prověřování.

Kromě svých rozsáhlých zkušeností s financováním a prvními veřejnými úpisy akcií u začínajících firem v oblasti high-tech patří k úspěchům Vignauda také zapojení první francouzské společnosti do systému Easdaq (celoevropského akciového trhu rychle rostoucích společností).

Vignaud absolvoval Ecole des Hautes Etudes Commerciales (titul MBA) v roce 1984 a má diplom Diplome d'Expert Comptable (CPA).

ots Original Text Service: Netgem

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Patrick Frison-Roche, Text 100 Public Relations +33-1-49-04-41-50, nebo fax, +33-149-04-41-51, nebo patrickf@text100.fr; nebo David Ostroff, Director International Business Development and Communications, Netgem +33-1-46-91-98- 88, nebo fax, +33-1-46-91-89, nebo david.ostroff@Netgem.com

Klíčová slova PROTEXT-Netgem

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.