InstallShield Software oznamuje verzi Professional 2000

Společnost InstallShield(r) Software Corporation ve středu oznámila, že je dostupný software InstallShield Professional 2000, komplexní řešení pro firemní vývojáře a techniky provádějící instalaci systémů, kteří mají náročné požadavky na instalaci a distribuci softwaru. InstallShield Professional 2000 se skládá ze dvou komponent: InstallShield Professional 6.0, nejnovější verze v odvětví standardního produktu InstallShield pro individuální instalace, a nejnovější verze programu InstallShield for Windows Installer (ISWI), kompletního řešení pro individuální instalace u aplikací které jsou v souladu s logem Windows 2000.

InstallShield Professional 2000, jako komplexní program pro individuální instalace pro všechny platformy počítačů desktop na bázi Windows, včetně Windows 2000, splňuje jak nynější, tak budoucí potřeby každého softwarového vývojáře, který pracuje na bázi Windows.

InstallShield Professional 6.0 zvyšuje počet funkcí a produktivitu

InstallShield Professional 6.0, který je přímým nástupcem předchozí verze 5.5, zahrnuje nové funkce a prvky, které dále zkracují vývojové cykly a maximalizuje kontrolu zákazníka nad instalací:

* InstallShield Objects - eliminuje potřebu psát nebo měnit skripty, pokud se do instalace zahrnou oblíbené technologie jiných společností. Stačí jen "pustit" (drop) současnou verzi příslušného objektu do projektu.

* Event-based Script - automaticky umožňuje použití standardního rámce pro všechny instalační projekty a minimalizuje tak používání skriptů.

* Active Dependency Manager - automaticky identifikuje chybějící statické a dynamické soubory u projektu a nabízí vývojářům volbu buď tyto soubory přidat nebo přeskočit

* Add/Remove Program Applet - vývojáři nyní mohou dovolit koncovým uživatelům novou instalaci anebo odinstalování aplikací nebo komponentů individuální instalace

InstallShield for Windows Installer pomáhá dosáhnout shody s logem Windows 2000

Pro softwarové vývojáře, kteří chtějí vytvářet instalace s využitím služeb programu Microsoft's Windows Installer, InstallShield Professional 2000 také zahrnuje verzi InstallShield for Windows Installer (ISWI) 1.02.

ISWI dále zjednodušuje proces individuální instalace použitím vyspělých nástrojů, jako je grafický dialogový editor (Graphical Dialog Editor) a funkce SKU Management, což dává vývojářům přístup k široké škále nových instalačních nástrojů a přitom plně využívá výhod služby Microsoft's Windows Installer service. ISWI se svou simultánní podporou více než 20 jazyků prostřednictvím mezinárodních edicí je nejkomplexnějším řešením pro tuzemské a mezinárodní použití a rozvoj. Instalační sady software v ISWI fungují také ve Windows 95, Windows 98 a Windows NT 4.

Ceny a dostupnost softwaru InstallShield Professional 2000

InstallShield Professional 2000 je okamžitě dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 995 USD za jednu licenci. Pro vývojáře, kteří přecházejí z předchozích verzí programu, je k dispozici upgrade za 495 USD. Po omezenou dobu platí zvláštní zaváděcí ceny.

Výrobek je možné objednat přímo od InstallShield (http://www.installshield.com, nebo +44 (0)117 903 0650), nebo prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců a distributorů.

(c) Copyright (1999) InstallShield Software Corporation. Všechna práva vyhrazena.

InstallShield Yellow-Pad Checklist je chráněn patentem D 395,651. InstallShield je registrovaná ochranná známka společnosti InstallShield Software Corporation ve Spojených státech resp. dalších zemích.

DemoShield je provozní známka a registrovaná ochranná známka společnosti InstallShield Software Corporation. InstallFromTheWeb a PackageForTheWeb jsou registrované ochranné známky společnosti InstallShield Software Corporation a Express Wizard a InstallShield Objects jsou ochranné známky společnosti InstallShield Software Corporation. Microsoft, Windows, a Windows NT jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech resp. dalších zemích. Java a všechny ochranné známky a loga využívající název Java jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sun Microsystems, Inc. v USA resp. dalších zemích.

SPOLEČNOST: Kontakt na InstallShield Software: Gerold Franke, InstallShield Software Limited +44 117 903 0650 email geroldf@installshield.co.uk nebo Bill Moores, Moores Euro PR +44 1628 686 920 nebo email bmoores@cix.compulink.co.uk

InstallShield Professional 2000

Klíčová slova PROTEXT-InstallShield Software Corporation

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.