Auspex přichází s novým systémem pro trh síťových pamětí

Společnost Auspex Systems, Inc. (Nasdaq: ASPX) oficiálně oznámila, že 15.března 1999 začala dodávat na trh svůj dlouho očekávaný systém Auspex 4Front Series pro trh pamětí připojených k síti (Network Attached Storage - NAS). První systém, plně konfigurovaný 4.5TB NS2000, který si koupila společnost Anadarko Petroleum Corporation (NYSE: APC), odráží poptávku po podnikových síťových pamětích. Auspex dodává, že všichni zákazníci, kteří mají beta verzi programu NS2000, a kteří jsou zástupci polovodičového průmyslu, vývoje softwaru, průzkumu ropy a plynu, letectví, automobilového průmyslu a spojů, projevili zájem o nákup tohoto systému.

"Naše prostředí požaduje maximální úroveň výkonu a spolehlivosti systému, a výrobky Auspex trvale splňují oboje," uvedl Rick Stuart, ředitel Exploration UNIX Systems společnosti Anadarko. "Spolupracovali jsme s Auspexem na vývoji řady 4Front Series, a tento proces spolupráce nám dal možnost důkladně testovat schopnosti nového systému pod zátěží. V důsledku toho máme důvěru, že nový NS2000 je technologicky a pokud jde o vztah ceny a výkonu to, co potřebujeme za situace, kdy naše podnikatelské aktivity nadále rostou." Anadarko, jedna z největších nezávislých společností na světě zabývajících se průzkumem nalezišť a produkcí, je zákazníkem společnosti Auspex od roku 1995.

"Nové produkty NAS 4Front společnosti Auspex jsou příležitostí vyhovět požadavkům důležitých zákazníků a získat tržní podíl," uvedl Robert Gray, ředitel pro výzkum společnosti International Data Corporation. "Přístup společnosti k těmto produktům - aplikace klíčových softwarových technologií na odvětvově standardních platformách - je pro Auspex důležitým posunem, protože jí umožňuje dodávat produkty s vysoce konkurenceschopným poměrem ceny a výkonu. Investice Auspexu do rodiny produktů 4Front jí poskytuje solidní základnu, na níž může stavět budoucí řešení."

"První dodávka našeho nového systému 4Front Series zákazníkovi je pro Auspex důležitým milníkem, avšak je to jen počátek vzrušující nové fáze růstu naší společnosti," uvedl Bruce N. Moore, prezident a CEO společnosti Auspex. "Rodina produktů 4Front - s jejím čelním představitelem NS2000 - dává Auspexu příležitost jasně předčit konkurenci pokud jde o vztah ceny a výkonu a poskytuje trhu NAS novou hodnotu, přičemž tento trh je na cestě působivého růstu." Podle nezávislých analytiků se očekává růst trhu NAS z 925 miliónů dolarů v roce 1999 na sedm miliard v roce 2001.

Informace o produktu Auspex 4Front NS2000

Pro podniky určený produkt NS2000 rychle a spolehlivě dodává síťová data velkému počtu různorodých klientů a serverů. Je určen pro velké společnosti, které potřebují konsolidovat data a dosahovat trvalé dostupnosti dat a hladkého růstu. NS2000 poskytuje výhody k síti připojené paměti zákazníkům s tradičními aplikacemi síťových dat s kritickými úlohami anebo podnikovým internetovým stránkám, včetně dynamického elektronického obchodu mezi podniky. NS2000 v sobě spojuje významnou novou softwarovou technologii, standardní platformy a a dosahuje až třikrát lepšího poměru ceny a výkonu proti předchozím generacím produktů Auspex.

Informace o Auspex Systems

Společnost Auspex Systems je předním dodavatelem řešení v oblasti síťových pamětí NAS. Společnost je zastoupena na solidním místě v žebříčku 1000 společností časopisu Fortune a její strategie pod heslem "všechna data a kdykoli" odráží cíle zákazníků, kteří považují dnes i v budoucnu za jeden z největších strategických úkolů podnikání ochranu, dodávání a správu síťových dat. Společnost Auspex byla založena v roce 1987 a má sídlo v ve městě Santa Clara v Kalifornii. Společnost zaměstnává zhruba 600 osob a má své prodejní a servisní kanceláře po celém světě. Navštivte webovou stránku společnosti na adrese www.auspex.com.

O společnosti Anadarko Petroleum

Společnost Anadarko Petroleum Corporation se sídlem v Houstonu je jednou z největších světových nezávislých společností zabývajících se průzkumem a těžbou nalezišť. Koncem roku 1998 měla společnost v ověřených zásobách více než 935 miliónů barelů energetického ekvivalentu. Klíčová zařízení pro vrty a produkci na domácí půdě jsou umístěna hlavně v Kansasu, Oklahomě, texasu, Mexickém zálivu a na Aljašce. V zahraničí pracuje společnost na projektech v Alžírsku, Eritreji, Severoatlantském hřbetu a v Tunisku. Více informací o společnosti Anadarko najdete na webové stránce na adrese www.anadarko.com.

POZNÁMKA: Všechny obchodní značky jsou vlastnictvím příslušných majitelů.

ots Original Text Service: Auspex Systems, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontact: Investoři - Sharon Travers, (USA) 408-566-2213, nebo Kathleen McCabe, (USA) 408-566-2288, oba z Auspex Systems; nebo Média - Suzanne Thomas, UpStart Communications, (USA) 510-420- 6682.

Webová stránka: http://www.anadarko.com

Webová stránka: http://www.auspex.com

Klíčová slova Auspex-Anadarko

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.