Sun Ray TM 1

Dne 8. září ohlásila firma Sun Microsystems zcela nový typ koncových zařízení, určených pro provozování aplikací v lokálních sítích. INVEX '99 je příležitostí pro jeho premiéru v České republice.

Sun Ray TM 1 je multimediální koncové zařízení, které je jednou ze základních komponentů zcela nové počítačové architektury, vyvinuté firmou Sun Microsystems. Administrátorům systémů nabízí centralizovanou správu všech aplikací na podnikových serverech, uživatelům pak okamžitý přístup k těmto aplikacím. Díky této nové architektuře je možné provozovat na koncových zařízeních aplikace, běžící jak nad prostředím Solaris TM, LINUX, Java software, ale i Windows NT aplikace.

Koncové zařízení Sun Ray TM 1 je zobrazovací jednotkou - veškeré obrazovky generuje z aplikace server, který k Sun Ray TM 1 vysílá po dedikované Ethernet síti obrazová (případně zvuková) data. Použití identifikačních karet umožňuje uživateli přistoupit k právě "jeho" aplikaci okamžitě z libovolného koncového zařízení v lokální síti. Žádná administrace klientů, žádné upgrade software na klientské stanici, žádné bootování klienta. Stačí jen zasunout do koncového zařízení identifikační kartu a aplikace je připravena k použití. To vše přináší maximální bezpečnost, vysoký výkon a spolehlivost, danou použitím robustních serverů.

Novou technologii vystavuje firma Incad s. r. o., autorizovaný partner firmy Sun Microsystems, v hale C na stánku č. 114.

Kontakt: INCAD spol. s r. o.

ing. Václav Gafron

U krčského nádraží 36/79, Praha 4

tel:(02)4721059 nebo (02)4721058

Klíčová slova PROTEXT-Sun RayTM 1-Sun Microsystems

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.