Ultrazvuk pro srdce snižující rizika anestézie

Ultrazvuk pro srdce - průlom, který snižuje rizika anestézie, bude zaveden Arrow International na nadcházející zdravotnické konferenci.

Tento nový přístroj pro neagresivní aplikaci ultrazvuku bude předmětem dvou prezentací na konferenci Americké společnosti anesteziologů (ASA) v roce 1999, konané v konferenčním středisku v Dallasu, TX.

Že u pacientů, kterým při anestézii hrozí rizika, se může významně snížit možnost vzniku komplikací s pomocí nového a výkonného monitorovacího přístroje používajícího ultrazvuku, bude oznámeno v úterý 12. října ve 14:00 až 16:00 na výročním setkání Americké společnosti anesteziologů pořádaném Arrow International (Nasdaq: ARRO) v roce 1999, která se uskuteční v kongresovém centru v Dallasu, sál B, Dallas, Texas. Dvě představení nového přístroje uskuteční Adrien Descorps-Declere z nemocnice Hopital de Bicetre, Le Kremlin Bicetre, Francie.

(Photo: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19990928/PHTU014)

Jean-Luc Boulnois jako spolutvůrce HemoSonic (TM) 100 uvedl: "Doktoři ho přirovnávají k zařízení včasné výstrahy, které může zjistit narušení tkáně nebo krvácení ihned poté, co k tomu dojde. Monitorovací systém používá technologii ultrazvuku k zacílení a změření největší krevní cévy v těle, aorty".

Tato technologie umožňuje lékařům vidět problémy, když vznikají, a zasáhnout. Doplňuje ostatní údaje při monitorování na jednotce intenzivní péče nebo při operaci. Poskytuje stálý přehled o reakci pacienta na léčbu. Je jednoduchá na použití a účinná. Může upozornit anesteziology, internisty a kardiology na možné srdeční a s tepem související okolnosti, které mohou vyplynout z účinků anestézie. Doktoři na základě výsledků z používání technologie v Evropě a Japonsku očekávají, že nová technologie významně sníží počet pacientů, kteří trpí pooperačními těžkostmi a komplikacemi. Očekává se, že se také sníží čas a náklady operací.

Arrow International je celosvětový výrobce a prodejce inovovaných, klinicky pokročilých, účinných lékařských přístrojů a dalších zdravotních produktů, které se používají na intenzivní péči a při ošetřování srdce. Jeho prvořadým cílem je nabízet nová řešení pro lékařské profesionály v oblastech srdeční péče, intenzivní péče a transplantací.

Pro informaci o HemoSonic (TM) 100 a dalších nových lékařských techologiích kontaktujte Zane Szurtot, R.N., M.S.N., Arrow International, 800-233-3187.

Arrow International Website: http://www.arrowintl.com

and HemoSonic(TM)100 Video Clip, HemoSonic(TM) 100: dostupné on-line

Potvrzení výrobku: polovina října

HemoSonic(TM) 100 k použití volná fotografie: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19990928/PHTU014 ots Original Text Service: Arrox International Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Zane Szurgot of Arrow International, 800-233-3187 or 610-378-0131, or Trish Doll of Publicity Works, 717-445-6377, pro Arrow International Photo: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19990928/PHTU014 PRN Photo Desk, 888-776-6555 or 201- 369-3467 Web site: http://www.arrowintl.com

Klíčová slova PROTEXT-Arrow International-Americká společnost anasteziologů

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.