ValiCert otevírá evropské ředitelství pro další expanzi globálního hodnocení

ValiCert, Inc., přední dodavatel softwaru a služeb pro hodnocení digitálních certifikátů, dnes oznámil, že otevřel nové evropské ředitelství. Evropské ředitelství ValiCertu se sídlem v Amsterodamu v Nizozemsku bude hrát klíčovou roli v expanzi společnosti v oblasti nedávno ohlášeného Affiliate Program, programu, který umožňuje poskytovatelům služeb na celém světě, obsluhovat potřeby zákazníků v oblasti specifické infrastruktury veřejného klíče (PKI) hodnotící autority (VA). Přítomnost ValiCertu v Evropě rovněž zajistí zákazníkům a partnerům ValiCertu místní příslušnost pro prodej a podporu produktů. ValiCert očekává, že po tomto oznámení bude následovat otevírání dalších kanceláří v Evropě.

"Naše expanze do Evropy je dalším krokem v našem poslání vybudovat globální síť hodnocení pro zabezpečení e-obchodu," řekl Yosi Amram, prezident a výkonný ředitel ValiCertu. "Očekáváme, že společnosti v celém regionu budou spoléhat na naší místní podporu a zkušenosti, když budou využívat náš rozvíjející se Affiliate Program. To jim umožní přinášet služby VA na trh, který bude rozdělovat data hodnocení a podporu křížového hodnocení certifikátů v reálném čase mezi podnikové komunity."

"ValiCert nabízí nejspolehlivější a nejpružnější řešení hodnotící autority," řekl John Fallon, ředitel rozvoje technického trhu v Baltimore Technologies. "Investice ValiCertu do evropského trhu je strategická a my se těšíme na rozšíření naší světové spolupráce v poskytování UniCert s jejich produkty a službami VA."

"ValiCert je uznávaným lídrem v hodnotících řešeních a my jsme nadšeni jejich rozšířením do Evropy," řekl Peter Forret, viceprezident GlobalSign. "Očekáváme úzkou spolupráci s místním personálem ValiCertu, abychom doplnili naše stávající řešení PKI."

"Hodnotící řešení ValiCertu je nejpokrokovější dostupnou technologií, která nám dovoluje nabízet našim zákazníkům nástroje, které potřebují pro vedení bezpečného e-obchodu," řekl Sven Hammer, prezident Celo Communications, Inc. "Upínáme se na trh e-obchodu a těšíme se na spolupráci s ValiCertem v Evropě."

Řešení hodnotící autority ValiCertu

Produkty a služby hodnotící autority (VA) ValiCertu dodávají podniková přizpůsobitelná řešení hodnocení certifikátů, která poskytují uživatelům digitálních certifikátů nejvyšší důvěryhodnost a interoperabilitu. Prostřednictvím světové laboratoře pro interoperabilitu PKI jsou CA a adresáře od hlavních prodejců certifikovány, aby byla zajištěna jejich kompabilita s řešeními VA ValiCertu. Řešení ValiCertu podporují všechny aplikace PKI s kritickou misí, včetně zabezpečení extranetů, virtuálních privátních sítí (VPN), zabezpečení formulářů a zabezpečení dodávek vzkazů a dokumentů.

O ValiCertu

ValiCert poskytuje univerzální přizpůsobitelnou rodinu produktů a služeb pro rychlé a ekonomické ověřování platnosti digitálních certifikátů. ValiCert kombinuje technologii hodnocení s aplikacemi a profesionálními službami a vytváří tak přizpůsobitelná interoperabilní řešení hodnotící autority (VA), která umožňují zabezpečit e-obchod a komunikaci přes Internet. Společnost má technologické a tržní aliance s předními světovými poskytovateli zabezpečovacích služeb a produktů. ValiCert má sídlo v Mountain View v Kalifornii a je dostupná na webu na http://www.valicert.com .

POZNÁMKA: ValiCert a ValiCert Enterprise VA jsou obchodními známkami ValiCert, Inc. Všechny ostatní názvy produktů a značek jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami jejich příslušných majitelů. ots Original Text Service: ValiCert, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Nancy MacGregor, (USA) 415-643-0766, nebo nancy@cormancom.com, nebo Patrick Corman, (USA) 650-326-9648, nebo patrick@cormancom.com, oba z Corman Communications, za ValiCert, Inc. Webová stránka: http://www.valicert.com

Klíčová slova PROTEXT-ValiCert,Inc.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.