Konference a výstava RSA se rozšiřuje do Evropy

RSA Security Inc. (Nasdaq: RSAS), nejdůvěryhodnější jméno v e-bezpečnosti, dnes oznámila první konferenci a výstavu RSA, specificky vytvořenou, aby odpovídala potřebám těch, kteří rozhodují a ovlivňují hlavní trhy v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Modelem pro novou výroční konferenci a výstavu, která se bude konat v Hilton Munich Park Hotel v Mnichově od 11. do 13. dubna 2000, je populární výroční akce RSA, zaměřená na bezpečnost dat a kódování, která v lednu přilákala do San Jose v Kalifornii rekordních 6800 účastníků.

RSA dnes také oznámila požadavek na přednášky a prezentaci pro pět plánovaných sekcí konference, zaměřených na podnikové uživatele a vývojáře na evropské konferenci. Ke konferenčním sekcím patří: šifrování, zavádění, nové produkty, vývoj a nástroje RSA. Požadavek na přednášky je otevřený všem a RSA povzbuzuje ty, kteří mají zájem o předložení vícero návrhů. Oficiální formulář pro požadavek na přednášky, spolu s dalšími informacemi o konferenci, je k dispozici na webové stránce RSA na http://www.rsasecurity.com/ . Posledním termínem pro předložení návrhů je 5. listopad 1999 a seznam přijatých prezentací bude oznámen v prosinci 1999.

"Profesionálové z odvětví IT, vlád, školství, šifrovači a novinářská a analytická obec již dlouho oceňují sběr informací z konference RSA v USA," řekla Marina Donovan Ekmanová, viceprezidentka pro marketing a vývojová řešení v RSA Security. "Evropa je vitální trh pro e-obchod a e-podnikání. Vytvořením této nové konferenční a výstavní události se zaměřujeme specificky na technologické, obchodní a politické záležitosti přináležející evropskému trhu."

Konference RSA dává dohromady ty, kteří rozhodují a ovlivňují ze všech hlavních trhů, včetně spotřebitelů, školství, finančnictví, vlád, počítačových sítí a telekomunikací. Očekává se, že nová konference RSA nabídne více než 50 přednáškových zasedání, vedených předními představiteli z akademií, průmyslu a vlád, plus četné projevy a semináře, pokrývající zásadní otázky zavádění, politiky, standardů a technologií v oboru. Konference a expozice budou rovněž zahrnovat výstavy více než 20 prodejců zabezpečovacích produktů.

Evropské konferenci bude předcházet v USA 9. výroční konference a výstava RSA, která se bude konat v San Jose v Kalifornii od 16. do 20. ledna 2000. Na této akci se očekává účast více než 150 vystavovatelů a asi 130 přednášek a seminářů o všech aspektech zabezpečení a e-obchodu, plus prezentace významných odborníků z oboru a vlády. Informace o registraci pro 9. výroční konferenci a výstavu RSA jsou k dispozici na webové stránce RSA na http://www.rsasecurity.com/rsa2000 .

O RSA Security Inc.

RSA Security Inc., nejdůvěryhodnější jméno v e-Security(TM), pomáhá organizacím budovat bezpečné a důvěryhodné základy pro e- podnikání prostřednictvím systémů dvoufaktorové autentizace RSA SecurID(R), šifrování RSA BSAFE(R) a řízení veřejného klíče RSA Keon(R). V důsledku globální integrace Security Dynamics a RSA Data Security má RSA Security ověřené vedoucí postavení, inovační technologii a systémové zkušenosti, aby mohla odpovídat na měnící se potřeby zabezpečení e-podnikání a přinášet důvěru v novou online ekonomiku. RSA Security lze nalézt na www.rsasecurity.com.

POZNÁMKA: BSAFE a SecurID jsou registrované obchodní známky a Keon, RSA The Most Trusted Name i e-Security jsou obchodní známky RSA Security Inc. Všechny ostatní zmíněné produkty a služby jsou obchodními známkami příslušných společností. ots Original Text Service: RSA Security, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Patrick Corman z Corman Communications, 650-326-9648, nebo patrick@cormancom.com, za RSA Security, Inc.; nebo Richard Mack z RSA Security Inc., 781-301-5344, nebo rhmack@rsasecurity.com Webová stránka: http://www.rsasecurity.com

Klíčová slova PROTEXT-RSA Security Inc.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.