Casablanca INT nabízí levné řešení obchodu na Internetu

Sdělení Casablanca INT, s.r.o.:

Jedna z prvních společností zabývajících se problematikou obchodování na Internetu v České republice, společnost Casablanca INT, představí na veletrhu Prague Internet World 1999 zcela novou aplikaci pro virtuální obchodování. Tento software byl reakcí na vývoj celosvětového trhu a především na požadavky zákazníků.

Aplikace nese označení VM 6.03 a navazuje na předchozí komerčně úspěšnou řadu Virtual Market. Hlavním cílem produktu je rychlost, přehlednost a bezpečnost obchodování, stejně jako nízká pořizovací hodnota a takřka nulové náklady na provoz.

Nespornou výhodou VM 6.03 je zcela původní softwarové řešení postavené na bázi internetových technologií HTML a Javascript. Oproti konkurenci se jedná o unikátní přístup k problematice obchodování po Internetu. Pro obchodníka je velmi snadné doplnit nebo měnit veškeré údaje o zboží, firmě nebo podmínkách vypořádání. Platby lze uskutečnit plně elektronickou cestou nebo zvolit klasický způsob fakturace.

Nová aplikace je určena pro rozhraní MS Windows a nečiní si přehnané nároky na hardwarové vybavení obchodníka či poskytovatele služby připojení k Internetu. Postačí běžné připojení dial-up a minimální prostor na běžném webovském serveru.

Podrobné informace jsou pro zákazníky připraveny na internetové adrese www.casablanca.cz.

Kontakt: JUDr. Alois Veverka, 0603 413034

Klíčová slova Casablance INT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.