IKEA očekává rekordní prodej všech dob 9. října - v den, kdy symbolicky přivítá příchod roku 2000

Švédská nábytkářská firma IKEA se pokusí ve všech svých obchodních domech překonat dosavadní rekord v prodeji 9. října, kdy symbolicky oslaví příchod roku 2000.

Tento den bude IKEA slavit ve všech svých 150 obchodních domech 28 zemí světa a veškerá tržba z tohoto dne bude - na základě přání zakladatele firmy IKEA pana Ingvara Kamprada - rozdělena stejným dílem mezi více než 40.000 zaměstnanců IKEA na celém světě, a to bez ohledu na to, jakou pozici ve firmě zastávají.

Ingvar Kamprad chce touto jedinečnou akcí poděkovat všem svým spolupracovníkům za jejich pracovní výkony v tomto tisíciletí a zároveň chce připomenout jednu z hlavních myšlenek IKEA - pokud lidé spojí své síly, mají jasný cíl a koncentrují se na jeho dosažení, pak dokážou i nemožné!

Chceme, aby byl tento den nezapomenutelným dnem jak pro naše spolupracovníky, tak i pro všechny ty, kteří přijdou v tento den do IKEA nakupovat nebo s námi oslavovat.

Proč zrovna 9. října?

IKEA se snaží jít vždy trochu jinou cestou než ostatní. Tak proč neslavit Silvestra třeba 9. října?

9. října je navíc sobota, tedy prodejně nejúspěšnější den a říjen je vůbec velmi příznivý měsíc k nakupování - výdaje za dovolenou už přebolely a vánoční shon ještě nezačal.

Na celém světě IKEA připravuje obrovskou prodejní akci spojenou s velkou oslavou, u nás to bude pravá silvestrovská oslava - doslova "Silvestr jako blázen".

Otevřeno bude už od 08:00 a zavírat budeme až po půlnoci! Prvních sto návštěvníků dostane silvestrovský dárek, mezi 08:00 - 10:00 budeme v naší restauraci podávat snídani zdarma. Každou hodinu budeme losovat o dárkový šek v hodnotě 2000 Kč a každý, kdo nakoupí za 2000 Kč získá dáreček. Od 20:00 do 24:00 zaplatíte za každé teplé jídlo v naší restauraci symbolických 20 Kč. Transport zboží zakoupeného 9. října bude zdarma.

Po celý den bude hrát živá hudba, připravený je zábavný program pro děti i dospělé. Chybět nebude ani přípitek sektem a ve 23:00 ohňostroj!

Pro naše zákazníky jme připravili "silvestrovskou nabídku" za neuvěřitelně nízké ceny jen v tento den. Většinou se jedná o výrobky, které v IKEA v Praze běžně nenajdete. Dále jsme vybrali deset velmi úspěšných výrobků, při jejichž nákupu mezi 08:00 - 10:00 a 20:00 - 24:00 získáte šek v hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč nebo 3000 Kč. Nákupy v ten den se tedy rozhodně vyplatí.

V Praze i v Brně bude posílena kyvadlová doprava (v Praze od 07:30 - 00:30 od konečné metra B Zličín a v Brně ve stejnou dobu od hotelu Grand).

Přijďte s námi oslavovat!

Bližší informace Vám ráda poskytne Ivana Hrdličková, tel.:(02)57186171.

Marketing IKEA České republika

Klíčová slova PROTEXT-IKEA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.