LUKO CZECH-NETŽ na výstavě INVEX 99 "Internet v nové dimenzi - řešení pro firemní klientelu"

Přední poskytovatel Internetu v České republice, společnost LUKO CZECH-NET s.r.o., představí na letošním Invexu širokou nabídku služeb pro všechny segmenty trhu s Internetovým připojením.

Hlavním mottem expozice, umístěné v přízemí pavilonu Z (číslo stánku 19), bude slogan "Internet v nové dimenzi". CZECH-NET, který se dlouhodobě orientuje na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, tak jednoznačně deklaruje svoji filozofii profesionálního rychlého připojení, nabízeného každému za dostupnou cenu. CZECH- NET nestaví své klienty před obtížné rozhodnutí, zda vybrat dostupnou cenu nebo vysokou kvalitou - poskytuje jim obě výhody současně. Pro dosažení tohoto cíle nasazuje ve všech svých střediscích nejmodernější technologická zařízení a aplikuje systémy pro řízenou kvalitu služeb. Díky spojení se silným americkým investorem, společností Euroweb International, která se v letošním roce stala vlastníkem společnosti LUKO CZECH-NET s.r.o, může přicházet se zaváděním nejnovějších technologií současně s jejich uplatněním na světovém trhu.

Ve snaze vyjít svým zákazníkům ještě více vstříc, provedl v létě letošního roku CZECH-NET podrobnou analýzu tržního prostředí a na jejím základě představí na INVEXu optimalizovaná komplexní řešení, zaměřená zejména na firemní klientelu. Vytvořením kompletů služeb, vytipovaných pro potřeby firem různých velikostí a zaměření, se CZECH-NET snaží zjednodušit klientům orientaci v nabídce a současně pro tyto komplety poskytuje významné cenové zvýhodnění.

Jedním z nepřehlédnutelných motivů expozice sítě CZECH-NET na letošním Invexu bude také nabídka řešení, založených na operačním systému Linux. Tento progresivní systém, jehož jméno je v poslední době skloňováno ve sdělovacích prostředcích ve všech pádech, si získal nezastupitelné místo při provozování Internetových serverů a odborníci CZECH-NETu s ním mají několikaleté zkušenosti. Nyní, kdy se jeho uplatnění masivně rozšiřuje i do oblasti lokálních sítí, je CZECH-NET připraven nabídnout zákazníkům implemetace Linuxu s profesionální technickou podporou.

Samozřejmostí prezentace CZECH-NETu na Invexu bude jako každý rok překvapení ve formě zajímavé cenové nabídky vybraného produktu. Všichni návštěvníci expozice se již nyní mohou těšit na další krok na cestě k informační společnosti.

Luko CZECH-NET Ž je Internet providerem v České republice zaměřujícím se na firemní klientelu. Luko CZECH-NETŽ spravuje a provozuje CZECH-NET IP datovou síť v ČR a poskytuje řešení pro firmy i jednotlivce. Kvalita a spolehlivost poskytovaných služeb umožňuje klientům LUKO CZECH-NET s.r.o. Ž využívání Internetu pro vlastní projekty, elektronický obchod, interní i externí komunikaci, vývoj , výzkum a další .

Kontakt: Ing. Richard Koza, tel.: (02)20385111, Richard.Koza@czech.net

Klíčová slova PROTEXT-Invex-Luko Czech Net

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.