Morton Coatings vytváří globální řídící strukturu

Společnost Morton Powder Coatings v sobotu oznámila, že sloučí své operace v USA a v Evropě do nové globální podnikatelské struktury s jednotným managementem a strategickým zaměřením. Rohm and Haas, která nedávno provedla akvizici společnosti Morton International, jmenovala Jamesë C. Swansona viceprezidentem a ředitelem Celosvětové podnikatelské jednotky u Morton Powder Coatings.

Swanson řekl: "Tato nová organizace slučuje největšího producenta práškových potahů v Severní Americe s největším světovým zařízením na výrobu prášků (v Itálii) a staví společnost Morton do postavení předního dodavatele na rostoucí globální trh." Swanson uvedl, že že prioritou nové organizace bude rozšíření nabídky produktů v Evropě. "Máme v úmyslu koncentrovat se na náš velmi úspěšný sortiment verzatilních a ekologických termosetových a termoplastových práškových nátěrů v celém regionu."

Morton Powder Coatings integruje svou severoamerickou činnost v Readingu v americkém státě Pensylvánie s aktivitami divize Morton-Pulverlac, která má své sídlo v Romano d'Ezzelino v Itálii.

Morton-Pulverlac je největším výrobcem práškových potahů v Itálii a je známý svými prášky Qualicoat a prášky schválenými úřadem GSB pro stavební účely.

Společnost Morton, známá svým vývojem nových technologií, zkušenostmi z oblasti aplikací a hodnotou služeb poskytovaných zákazníkům, nabízí nejkomplexnější sortiment trvanlivých, nákladově efektivních, všestranně použitelných a životní prostředí šetřících termosetových a termoplastových práškových potahů.

Thomas P. Frauman, vedoucí marketingu, bude koordinovat celosvětové marketingové činnosti. Gilberto Brocca bude nadále vedoucím výrobkového vývoje v evropě a jeho nadřízeným bude Rino Atti, generální ředitel Morton-Pulverlac.

Pokud chcete další informace nebo prospekt o výrobcích, zavolejte službu zákazníků společnosti Morton Powder Coatings na čísle 1-800-367-3619 (Spojené státy), +39 0424 511167 (Evropa), nebo e-mail tfrauman@rohmhaas.com.

ots Original Text Service: Morton Powder Coatings

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Thomas P. Frauman, Marketing Manager, Morton Powder Coatings Tel.: (USA) 610-775-6600; nebo Gale Schmidt Hodavance, Lieberman-Appalucci Tel.: (USA) 610- 395-7111, za Morton Powder Coatings

Klíčová slova PROTEXT-Morton Powder Coatings

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.