CSC jmenovala šéfy výcviku pro elektronické podnikání v Evropě a USA

V rámci své pokračující strategie v oblasti globálního e-podnikání jmenovala Computer Sciences Corporation (NYSE: CSC) tým mezinárodních představitelů pro vedení nových služeb podnikatelům a klientům v Evropě a Spojených státech.

V Evropě nyní povede výcvik v e-podnikání Andreas Waber a Rich Wunder bude dohlížet na výcvik v e-podnikání v USA. Jako vedoucí výcviku v e-podnikání Waber sídlí v Bernu, Švýcarsko, a Wunder, vedoucí partner a viceprezident Consulting Group při CSC má sídlo ve Walthamu, Mass. Oba představitelé budou spolupracovat na vyrovnání nabídky e-podnikání a zdrojů v Evropě a USA.

Ve své nové roli Waber odpovídá za dohled na rozvoj podnikatelského úsilí a aktivity ve službách zákazníkům v Evropě a za koordinaci s ostatními jednotkami CSC na celém světě. Wunder je odpovědný za rozvoj a prodej řešení e-podnikání CSC v Severní Americe.

Když činil předseda, prezident a výkonný ředitel CSC Van B. Honeycutt toto oznámení, zdůraznil, že mezinárodní tým šéfů CSC bude dále posilovat světová aktiva společnosti v oblasti e- podnikání.

"CSC má ohromné bohatství kapacit a zkušeností na celém světě v oblasti e-podnikání. Vytvářením mezinárodního vedoucího týmu kolem Riche a Andrease budeme moci lépe využívat a koordinovat naše globální zdroje ve prospěch našich zákazníků, hledajících přidanou hodnotu k jejich činnostem pomocí webových strategií a technologií," řekl Honeycutt.

Vytváření evropského a amerického týmu následuje po nedávném jmenování viceprezidenta CSC Jima Saviana šéfem skupiny pro rozvoj soudržné strategie globálního e-podnikání. Saviano, který byl prezidentem Consulting Group při CSC, je pověřen vyrovnáním odbornosti, zdrojů a zkušeností se zákazníky e-podnikání v provozních jednotkách CSC ve světě a rozvojem soudržného integrovaného přístupu k trhu globálního e-podnikání.

"Jmenování Andrease a Riche do vedení aktivit CSC v e- podnikání v Evropě a Spojených státech je posledním z řady kroků, které budou maximalizovat naše příležitosti u široké řady zákazníků e-podnikání, včetně tradičních firem, podnikatelských firem a vlád a organizací," vysvětlil Honeycutt.

Před pověřením vedoucí rolí v CSD pro výcvik v e-podnikání v Evropě Waber řídíl z bernské kanceláře CSC Plönzke, německé pobočky CSC, jeden z prvních evropských týmů pro kvalifikaci v Internetu.

Wunder je veteránem odvětví informační technologie s více než 25 lety podnikatelských a poradenských zkušeností. Byl u CSC od roku 1981 a zastával řadu funkcí v oblasti služeb zákazníkům, prodeje a řízení. Teprve nedávno odpovídal za prodejní aktivity a dodávky služeb pro Consulting Group CSC v Severní Americe.

Computer Sciences Corporation pomáhá zákazníkům z průmyslu a vlády používat informační technologie pro dosažení strategických a provozních cílů. S 52.000 zaměstnanců ve více než 700 kanceláří po celém světě šije společnost na míru řešení ze široké nabídky řady integrovaných služeb a technologií, včetně strategií a technologií e-podnikání; řízení a konzultace v IT; aplikací softwaru; a zajišťování subdodávek IT a obchodních postupů.

Od svého vytvoření v roce 1959 je CSC známa svou pružností ve vztazích se zákazníky. Prostřednictvím řady dohody s hardwarovými a softwarovými firmami je společnost schopna identifikovat a řídit řešení speciálně šité pro potřeby každého zákazníka. CSC měla za období 12 měsíců do 2. července 1999 příjmy 8 miliard USD. Její ředitelství je v El Segundo v Kalifornii. Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti na www.csc.com. ots Original Text Service: Computer Sciences Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Lisa Meyer, Director, Public Relations - Consulting Group (US), 973-243-7735, lmeyer3@csc.com, nebo Susan Lyddon, Public Relations - European Group, 44-1252-363301, slyddon@csc.com, nebo Frank Pollare, Director, Public Information - Corporate, 310-615-1601, fpollare@csc.com, všichni z Computer Sciences Corporation Webová stránka: http://www.csc.com

Klíčová slova PROTEXT-CSC

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.