R.R. Donnelley získal kontrankt na britské Žluté stránky

R.R. Donnelley and Sons Company (NYSE: DNY) získala kontrakt na tisk seznamů Yellow Pages (Žluté stránky) a Business Pages (Podnikatelské stránky) ve Velké Británii do roku 2006. Pětiletý kontrakt v hodnotě přes 160 miliónů USD (100 miliónů GBP) bez papíru byl udělen divizí Yellow Pages společnosti British Telecommunications plc a začne platit od 1. srpna 2001.

"Tomuto oznámení předcházelo konkurenční nabídkové řízení iniciované divizí Yellow Pages, aby zajistila, že budou splněny její budoucí požadavky na tisk u obou seznamů," řekl Ron Daly, prezident jednotky telekomunikačního podnikání společnosti R.R. Donnelley, která měla předchozí kontrakt na žluté stránky. "Jsme potěšeni, že se naše dlouhodobé vztahy s Yellow Pages prodlužují a ještě více nás těší, že se tak stalo poté, co jsme se naší technologií, zkušenostmi a schopnostmi vyrovnali mnohým z předních světových tiskáren."

Daly řekl, že před vstoupením nového kontraktu v platnost bude R.R. Donnelley investovat přibližně 50 miliónů USD do vybudování nejmodernějšího závodu pro tisk seznamů ve Flaxby v Anglii, přibližně 15 mil od současné tiskárny seznamů, který má společnost v Yorku. Nový závod bude mít digitální předmediální a čtyřbarevné, teplotiskové kapacity i moderní vázací a dokončovací zařízení. "V důsledku této investice," řekl Daly, "náš závod ve Flaxby bude nejmodernější a nejefektivnější tiskárnou seznamů na světě."

"Pokračující vztahy s R.R. Donnelley nám poskytnou jednu z nejmodernějších tiskáren v Evropě," řekl John Satchwell, šéf provozu v Yellow Pages. "Výsledkem je to, že budeme schopni rozvíjet seznamy Yellow Pages a Business Pages v novém tisíciletí."

R.R. Donnelley and Sons Company je jednou z předních světových komerčních tiskáren. Od řízení obsahu přes logistiku a distribuci nabízí společnost nejširší řadu integrovaných služeb vydavatelům katalogů, časopisů, knih, seznamů a maloobchodních letáků. R.R. Donnelley rovněž poskytuje rozsáhlé dokumentační a komunikační služby pro finanční a investiční společnosti a pro zdravotnictví. Ve všech těchto oblastech společnost uplatňuje své vynikající zkušenosti, záběr a technologii při dodávání řešení, která efektivně plní strategické obchodní potřeby zákazníků. Profil společnosti společně s tiskovými zprávami, projevy šéfů a dalšími užitečnými informacemi je k dispozici na webové stránce R.R. Donnelley (http://www.rrdonnelley.com). ots Original Text Service: R.R. Donnelly & Sons Company Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: William H. Lowe, Vice President, Corporate Communication, (USA) 312-326-7740; nebo Sara Gopal, Director, Investor Relations, (USA) 312-326-7754, oba z R.R. Donnelley and Sons Company Webová stránka: http://www.rrdonnelley.com

Klíčová slova PROTEXT-R.R.Donnelley-Yellow Pages

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.