E-Stamp oznámila přímé investice poboček německé pošty a telekomu

E-Stamp Corporation ("E-Stamp") dnes oznámila, že Deutsche Post International, plně vlastněná pobočka Deutsche Post, a T-Venture, plně vlastněná pobočka Deutsche Telekom, učinily přímé investice do společnosti v celkové výši 5 miliónů USD. E-Stamp uvedla, že chce použít prostředky na získání souhlasu s rozmachem svého podnikání na mezinárodní trhy, rozšířením svých distribučních kanálů, pokračováním tržního úsilí a pokračováním vývoje a zdokonalování infrastruktury svého řešení internetového poštovného.

Robert H. Ewald, prezident a výkonný ředitel E-Stampu, řekl: "Přímé investice Deutsche Post International a T-Venture jsou náznakem potenciální mezinárodní výzvy našeho přístupu a já jsem potěšen, že je mohu uvítat v naší skupině investorů."

Řešení internetového poštovného E-Stampu je nyní schváleno pouze pro posílání pošty ve Spojených státech a zahraniční poštovní úřady v současné době nemají certifikační postup pro schválení internetového poštovného.

O E-Stamp Corporation

Poskytujeme snadno použitelné řešení internetového poštovného, které umožňuje zákazníkům nakupovat, přijímat a tisknout poštovné přímo z jejich osobního počítače. Zakoupené poštovné může být tištěno na obálky, štítky nebo dokumenty s použitím standardních laserových nebo inkoustových tiskáren, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, bez nutnosti zůstat napojen na Internet. V srpnu 1999 jsme od U.S. Postal Service dostali souhlas pro naše řešení internetového poštovného a od té doby prodáváme naše řešení v celých státech. Naše řešení internetového poštovného je zaměřeno na malé podnikatele, malé kanceláře a domácí kanceláře, souhrnně známé jako uživatelé SOHO (Small Office Home Office), z nichž se většina připojuje k Internetu pomocí modemů při rychlostech 28,8 nebo 33,6 kilobytu za sekundu a sdílejí linky telefonních nebo faxových přístrojů. Založili jsme strategické vztahy s odvětvovými lídry, jako jsou Microsoft, Yahoo, Compaq, Excite&Home, America Online, Francotyp-Postalia a Avery Dennison. Pro další informace o E-Stampu navštivte naši webovou stránku na http://www.e-stamp.com.

O Deutsche Post

Deutsche Post je evropskou jedničkou v poštovních službách a logistice. Mezi nejdůležitější úkoly Deutsche Post patří rozšíření hlavních činností v divizích dopisních služeb, balíčkových a expresních zásilek, mezinárodních služeb, logistiky a finančních služeb, ale i zavádění strategie skupiny, zaměřené na internacionalizaci, rozšiřování produktové základny a logistiky s přidanou hodnotou. Dále je Deutsche Post aktivní v nových podnikatelských segmentech, jako jsou e-commerce, e-post, domácí služby apod. Zaměřena je na zákaznickou orientaci a kvalitu služeb. Pro další informace navštivte webovou stránku Deutsche Post na http://www.post-ag.de/postagen.

O Deutsche Telekom

Deutsche Telekom je firemní skupina s rozsáhlými zkušenostmi v celém telekomunikačním spektru. Deutsche Telekom je telekomunikační jedničkou v Evropě a ve světovém měřítku je třetí. Inovační Deutsche Telekom Group rozvíjí trhy budoucnosti a soustřeďuje se na konvergenci pevné a mobilní telefonie i na Internet a online aplikace. Jsme světovým hráčem a sloužíme našim zákazníkům v našich reprezentačních kancelářích, filiálkách a smíšených společnostech ve více než 65 zemích na celém světě. Pro další informace navštivte webovou stránku Deutsche Telekom na http://www.dtag.de/english.

O T-Venture, pobočce Deutsche Telekom

T-Telematik Venture Holding GmbH (T-Venture) je plně vlastněnou pobočkou Deutsche Telekom AG a jako přední evropská společnost pracující se spekulativním firemním kapitálem investuje do inovačních služeb a high-tech společností s růstovým potenciálem v sektorech telekomunikací a informačních technologií (telematics), stejně jako v oblastech multimédií, zábavy a bezpečnosti. T-Venture nyní oznámila vytváření nového fondu ve Spojených státech - T-Venture of America, který převezme veškerou odpovědnost za budoucí investice do společností z oblasti špičkových technologií v Americe. Pro další informace o společnosti navštivte webovou stránku na http://www.t-venture.de. ots Original Text Service: E-Stamp Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Leslie Thomas z E-Stamp Corporation, (USA) 650-918-8601; nebo Joel Weiden z Gavin Anderson & Company, (USA) 212-515-1970 Webová stránka: http://www.e-stamp.com

Klíčová slova PROTEXT-E-Stamp-Deutche Post

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.