InterVoice-Brite světovým lídrem v IVR

InterVoice-Brite, Inc. (Nasdaq: INTV) dnes oznámila, že Cahners In-Stat Group, přední firma pro výzkum a informace o trhu špičkových technologií, společnost identifikovala na základě obratu roku 1998 jako číslo jedna v dodávkách systémů interakční hlasové odezvy (IVR), jak v USA, tak na světových trzích.

InterVoice fúzovala s Brite Voice Systems Inc. 12. srpna 1999 a vznikla InterVoice-Brite. Podle kombinovaného obratu za rok 1998 uváděného firmou In-Stat kontrolovala InterVoice-Brite 14,4 procenta amerického trhu, o 2,3 bodu více než v roce 1997. Kombinovaná společnost také měla 13,2 procenta na světovém trhu IVR, o 1,1 bodu více než v roce 1997. Je to již třetí po sobě jdoucí rok, ve kterém In-Stat označil předfúzovou InterVoice za světová lídra v podílu na trhu IVR a druhý rok, ve kterém předfúzová InterVoice vedla na americkém i na světových trzích.

Výsledky výzkumu In-Stat byly publikovány v pátek ve zprávě s titulem Podíl a analýza trhu interakční hlasové odezvy v roce 1998. Podle In-Statu představoval v roce 1998 americký trh systémů IVR přibližně 1,3 miliardy USD příjmů od konečných uživatelů a na světovém trhu činily příjmy od konečných uživatelů přibližně 1,7 miliardy USD.

"Pokračující vedení InterVoice na trhu je dokladem závazku společnosti k vývoji technologie zaváděcí hrany, k možnostem integrace technologie a k jejím zákazníkům," řekl Paul Stockford, ředitel výzkumu hlasové a datové komunikace v Cahners In-Stat Group. "Nedávná fúze s Brite Voice Systems bude také nástrojem dalšího rozšiřování mezinárodní přítomnosti InterVoice v budoucnosti."

"Rok 1998 byl velkým rokem pro trh IVR a ještě lepším rokem pro InterVoice," řekl Daniel D. Hammond, předseda a výkonný ředitel InterVoice-Brite. "Jsme potěšeni, že In-Stat opět naši společnost uznal za světového lídra v IVR."

O Cahners In-Stat

Cahners In-Stat Group je firma pro výzkum trhu špičkových technologií s rozsáhlými znalostmi trhů počítačů a konvergence, sítí, bezdrátových spojů, telekomunikací, Internetu, podnikového softwaru a polovodičů. Cahners In-Stat Group se sídlem v Newtonu, Mass., a kancelářemi ve Scottsdalu, Ariz., a San Jose, Calif., je součástí Cahners Business Information Services, největšího vydavatele specializovaných podnikatelských publikací ve Spojených státech a divize Reed Elsevier. Další informace o Cahners In-Stat jsou k dispozici na http://www.instat.com.

O InterVoice-Brite

InterVoice-Brite, Inc. je technologickým lídrem v řešeních automatického volání pro podniky na celém světě a pro telekomunikační trhy. Její systémy automatických zákaznických služeb nabízejí zlepšení produktivity a snižování náklady pro aplikace v různých odvětvích. InterVoice-Brite rovněž poskytuje zdokonalená řešení síťových služeb, která umožňují poskytovatelům telekomunikačních služeb nabízet inovativní a pružné služby konečnému uživateli, které zvyšují příjmy a podporují věrnost předplatitelů. InterVoice-Brite dodala více než 16.000 systémů a je aktivní ve více než 65 zemích světa. InterVoice-Brite, společnost s certifikátem ISO 9001, má sídlo v Dallasu, Texas, USA. Pro další informace o InterVoice-Brite a jejích řešeních navštivte http://www.intervoice-brite.com. ots Original Text Service: InterVoice-Brite, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Carol Wingard z InterVoice-Brite, Inc., 972-454-8250, nebo email, cwingard@intervoice-brite.com; nebo Jim Terry z M/C/C, 972-480-8383, nebo email, jim_terry@mccom.com, za InterVoice-Brite, Inc. Webová stránka: http://www.intervoice-brite.com http://www.instat.com

Klíčová slova PROTEXT-InterVoice Brite

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.