Ecrix posílí distribuční kanály v USA a v Evropě

Společnost Ecrix dnes oznámila, že navázala spolupráci s Bell Microproducts Inc, m+s Elektronik AG- oddělení FAST, CMS Peripherals Limited a Distrilogie, s kterými bude distribuovat páskové mechaniky VXA-1 a média. Dohoda umožňuje, že spolehlivé a nákladově úsporné řešení ukládání dat vyráběné společností Ecrix bude snadno dostupné v celých Spojených státech i v Evropě.

Bell Microproducts jako klíčový průmyslový distributor s rozsáhlými zkušenostmi s ukládáním dat bude mít distribuční práva k produktu VXA v USA a Kanadě. Společnost bude prodávat páskové mechaniky VXA a média původním výrobcům zařízení, prodejcům s přidanou hodnotou a systémovým integrátorům. Partnerství se společností Ecrix umožní společnosti Bell Microproducts rozšířit aktivity v zálohování dat, přičemž svým klientům pak bude moci nabízet novou a inovovanou technologii ukládání dat na pásku.

Společnost m+s Elektronik s oddělením FAST, což je vedoucí evropský distributor a společnost tří partnerů zajišťujících údržbu počítačových systémů se sídlem v Německu, bude vlastnit distribuční práva pro prodej výrobku VXA v Německu, Rakousku, Švýcarsku a východní Evropě. Společnost bude prodávat výrobky Ecrix prostřednictvím své rozsáhlé sítě evropských maloprodejců a bude rovněž sloužit jako evropské ústředí společnosti Ecrix v oblasti logistiky a odborného servisu.

CMS Peripherals jako hlavní distributor systémů pro ukládání dat v Británii bude zajišťovat distribuci páskových mechanik VXA a médií ve Spojeném království a v Irsku, primárně prostřednictvím původních výrobců zařízení a prodejců s přidanou hodnotou. Společnost bude hrát ústřední roli v rozvoji britského a irského trhu v oblasti produktů VXA.

Společnost Distrilogie bude jako hlavní subjekt na francouzském trhu ukládání dat distribuovat páskové mechaniky VXA a média ve Francii, převážně prostřednictvím prodejců s přidanou hodnotou a maloprodejců.

Společnost bude rovněž hrát ústřední roli v rozvoji španělského a italského trhu s produkty VXA.

"Unikátní technologie pro ukládání dat VXA slibuje lepší využití pásku při dalším posílení limitní spolehlivosti dat," řekl Ray Freeman, prezident společnosti Freeman Associates Inc. To je vedoucí výzkumná organizace v oblasti ukládání dat. "Partnerství s tak silnými distributory jako je Bell Microproducts, m+s Elektronik-oddělení FAST, CMS Peripherals a Distrilogie umožní společnosti Ecrix zaujmout významné místo na trhu, čímž zajistí okamžitou dostupnost technologie na trzích v Evropě a severní Americe."

Nová pásková architektura VXA společnosti Ecrix je vysoce výkonné, spolehlivé a nákladově úsporné řešení pro ukládání a obnovu počítačových dat. Společně s kombinací vyspělých technických prostředků s úsporným designem poskytuje pásková mechanika VXA-1 nákladově úspornou alternativu vůči nízké spolehlivosti konvenčních, "streamingových" páskových zařízení a vůči drahým systémům ukládání dat na bázi disku.

"Ecrix je nesmírně potěšen, že může spolupracovat s tak vlivnými distributory systémů pro ukládání dat," řekl prezident společnosti Ecrix Kelly Beavers. "Technologická inovace společnosti Ecrix společně se zkušenostmi našich partnerů v oblasti ukládání a distribuce umožní, aby se systém VXA stal vyhledávaným řešením pro zálohování a obnovu dat v severní Americe i v Evropě."

O společnosti Ecrix

Ecrix Corporation je inovátorem v oblasti ukládání dat na pásku a vývojářem systému VXA, což je průkopnická pásková technologie charakterizující vyspělé schopnosti zálohování a obnovy dat u produktů, které na trh přinášejí nejlepší poměr cena/výkon včetně spolehlivosti. Ecrix je soukromá společnost se sídlem v Boulderu ve státě Colorado. Více informací o společnosti můžete získat když navštívíte internetovou stránku www.ecrix.com nebo zatelefonujte na číslo 303-402-9262. Podrobnější informace o technologii VXA jsou dostupné na adrese: www.vxatape.com.

VXA je ochrannou známkou společnosti Ecrix Corporation.

Kontakt: April Rassa of Edelman Public Relations Worldwide (USA) 650-968-4033, nebo april_rassa@edelman.com; nebo Nancy Miller, (USA) 303-402-9262, nebo nmiller@ecrix.com, nebo Taylor Allis, (USA) 303-402-9262, nebo tallis@ecrix.com, oba z Marketing Communications společnosti Ecrix

Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990301/SFM058 http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990301/SFM058-b or NewsCom, 213-237-5431 Webová stránka: http://www.bellmicro.com Webová stránka: http://www.mus.de/www.fast-storage.de Webová stránka: http://www.cmsperipherals.com Webová stránka: http://www.distrilogie.com Webová stránka: http://www.ecrix.com

Klíčová slova Ecrix-Bell Microproducts

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.