Oznámení o zahájení realizace projektu

Společnost COMINFO, a.s. oznamuje zahájení realizace projektu s názvem Branou vzdělávání k vyšší výkonnosti, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Prostředky přidělené dotace ve výši 6 455 065 Kč budou využity na posílení jazykových, komunikačních a odborných znalostí zaměstnanců a managementu naší společnosti.

V současné době bylo vyhlášeno první výběrové řízení na dodavatele Obecných vzdělávacích kurzů s termínem odevzdání nabídek 8. ledna 2010. Souběžně probíhá také výběr dodavatele jazykového vzdělávání.

Více informací o průběhu realizace projektu a aktuálních výběrových řízeních najdete na našich webových stránkách http://www.cominfo.cz nebo na stránkách Evropského sociálního fondu http://www.esfcr.cz.

Společnost COMINFO, a.s. je výlučně českou společností a působí na tuzemském i zahraničním trhu od roku 1990. Specializuje se na vývoj, výrobu a instalaci identifikačních systémů, vstupních zařízení, vstupních turniketů a implementaci informačních technologií.

Kontakt:

Jarmila Plšková

manažer projektu

tel.: +420 603 151 333

Klíčová slova ČR-vzdělání-fondy-firmy-COMINFO

Oblast
Zlínský (zl)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.