First Ecom má dohodu se Sterling Commerce v Hongkongu

Společnost First Ecom.com (vývěska obchodů přes překážku: FECC), celosvětová přední společnost poskytující služby zpracování internetových plateb, a hongkongská pobočka společnosti Sterling Commerce, Inc. (NYSE: SE), dnes oznámily, že podepsaly dohodu, podle níž Sterling Commerce využije bránu pro zpracování internetových plateb společnosti First Ecom pro nabízení rozsáhlých služeb zpracování online transakcí mezi podniky navzájem a mezi podniky a spotřebiteli jako součást komplexního řešení elektronického obchodu společnosti Sterling Commerce. Tato společnost s ústředím v Dallasu ve státě Texas je celosvětový přední poskytovatel softwaru a služeb pro elektronický obchod mezi firmami a má více než 45.000 zákazníků na celém světě.

Začleněním svého dosavadního softwaru pro elektronický obchod, například produktů GENTRAN a CONNECT, do brány pro zpracování plateb společnosti First Ecom bude Sterling Commerce moci nabídnout svým asijským zákazníkům efektivní zpracování a řízení webových transakcí s jejich partnery v elektronickém obchodě, k nimž v současné vládě patří vlády, banky, dodavatelé, zákazníci a spotřebitelé. Společnosti First Ecom tato dohoda pomůže dále posílit její průnik na trh poskytnutím služeb zpracován plateb na internetu klientům společnosti Sterling Commerce, kteří se skládají hlavně z velkých společností.

"V souvislosti s tím, jak elektronický obchod nadále nabývá na síle po celé Asii budou společnosti vyžadovat ucelená řešení elektronického obchodu včetně zpracování platebních transakcí mezi podniky a spotřebiteli," uvedl Gregory Pek, prezident a výkonný ředitel First Ecom.com. "Silné stránky a profesionální znalosti Sterling Commerce, významného poskytovatele ucelených řešení pro elektronický obchod, spolu s vedoucí pozicí First Ecom jako prvního zpracovatele internetových plateb v Asii, pomohou podpořit růst elektronického obchodu v Hongkongu a po celé Asii."

"S vynikající technologií, znalostmi a podnikatelským know- how našich obou společností budou vítězi naši zákazníci," uvedla Jenny Kirkwoodová, oblastní ředitelka pro pevninskou Čínu v hongkongské kanceláři.

O společnosti Sterling Commerce, Inc.

Sterling Commerce je uznáván jako celosvětová jednička v poskytování řešení internetového elektronického obchodu pro komunitu Global 5000 a jejich zákazníky. Společnost je jednou ze 40 společností, zahrnutých do Dow Jonesova indexu internetových služeb. Společnost se zaměřuje na dodávání řešení pro elektronický obchod prostřednictvím produktů COMMERCE, CONNECT a GENTRAN pro správu vnějších sítí, integraci podnikatelských procesů, správu komunit, infrastrukturu a outsourcing. Sterling Commerce dodává řešení elektronického obchodu už 25 let a má 2500 zaměstnanců, 37 kanceláří a více než 40 distributorů po celém světě. S více než 45.000 zákazníky po celém světě měla společnost v roce 1998 tržby přes 490 miliónů USD. Další informace jsou na webové stránce společnosti na adrese http://www.sterlingcommerce.com nebo je možné Sterling Commerce kontaktovat na čísle 852.2584.6165.

O společnosti First Ecom.com

First Ecom.com, asijský průkopník a jednička ve zpracování internetových transakcí, poskytuje bezpečné, snadno implementovatelné a levné služby zpracování online plateb obchodním firmám a bankám po celém světě. Prostřednictvím stragických partnerství s poskytovateli internetových služeb (ISP), integrátorům systémů elektronického obchodu First Ecom zpracovává transakce s kreditními a debetními kartami prováděné na internetu v celé řadě měn buď v tuzemsku nebo v zahraničí v danově neutrálním prostředí. Více informací je na adrese http://www.firstecom.com nebo kontaktujte First Ecom.com na čísle 852- 2801-5181 nebo emailem na adresu info@firstecom.com.

ots Original Text Service: First Ecom.com

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: média - Jeff Davis, jdavis@daviscomm.com, nebo Kevin Manniko, kmanniko@daviscomm.com, oba z Davis.Comm, Inc. Tel.: (USA) 415-837-3939, za First Ecom.com; nebo vztahy s investory za First Ecom.com - tel.: (USA) 888-305-8233

Klíčová slova PROTEXT-First Ecom-Sterling

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.