R. W. Vickers ve vedení Edison Mission Energy

Edison Mission Energy, člen mezinárodní společnosti Edison, v pondělí oznámila, že Raymond W. Vickers ve společnosti přijal pozici senior viceprezidenta a člena správní rady.

Vickers byl do té doby partnerem v losangeleském úřadu společnosti Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, která světově působí v uplatňování firemní, občanskoprávní, regulační a zákonodárné legislativy.

Mezi Vickersovými zkušenostmi jsou mezinárodní obchodní transakce, zahraniční kapitálové trhy a investiční transakce, realizace projektů, finance a bankovnictví. Byl aktivní především ve strukturování a financování objemných kapitálových projektů v Indonésii, na Filipínách a v dalších asijských státech.

Vickers získal titul bakaláře na Harvardské univerzitě a titul bakaláře práv na Harvardské právní škole. Též studoval na Univerzitě v australské Adelaidě v hodnosti Fulbright Scholar.

Edison Mission Energy, člen Edison International (se značkou EIX na newyorské burze NYSE), se světově specializuje na vývoj, akvizice, management a provoz podniků s výrobou energie. Edison Mission Energy, jeden z předních světových producentů energie má mezi investicemi 48 projektů, které jsou v současnosti v provozu v Austrálii, Španělsku, Velké Británii a Spojených státech. Pět závodů je ve výstavbě v Indonésii, Itálii, Thajsku, Turecku a americkém Portoriku. Tyto projekty celkově představují více než 10.500 megawattů kapacit pro výrobu elektrické energie.

K tomu Edison Mission Energy v srpnu minulého roku uzavřela dohodu o převzetí elektrárny Homer City Generating Station v západní Pennsylvánii s výkonem 1884 megawattů. Jde o jednu z největších uhelných elektráren v amerických státech ve středním pásmu u atlantického pobřeží. Transakce by se měla podle očekávání uskutečnit během letošního

Původní text poskytla: Edison Mission Energy Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: James V. Iaco of Edison Mission Energy (USA) 949-798-7826, or fax, (USA) 949-757-4774

Klíčová slova Edison Mission Energy

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.