Setkání odborníků komunikační technologie

Komunikační technologie pro nové tisíciletí jsou tématem odborné konference, kterou společnost Cisco Systems, s.r.o. pořádá ve dnech 20. a 21. září v pražském Veletržním paláci.

Společnost Cisco Systems je předním světovým dodavatelem komunikačních systémů pokrývajících celé spektrum komunikací. Je proto logické, že právě její česká pobočka je ve spolupráci s IDG organizátorem konference s názvem Data/Voice/Video@Cisco určené odborníkům i zájemcům o komunikační technologie.

Podobná akce se koná v České republice poprvé. Již devět let si však přízeň získává konference Networkers. V letošním roce proběhne v říjnu ve Vídni. Vedení české kanceláře společnosti Cisco Systems se rozhodlo tuto akci přiblížit českým zákazníkům a podmínkám. Program pražské konference je určen všem odborníkům z oblasti informačních technologií ze všech oborů podnikání, státní správy a samosprávy. Hlavním trendem současného vývoje je integrace přenosu dat, hlasu a obrazu v jedné síti. Všem existujícím i budoucím zákazníkům a partnerům společnosti Cisco tak umožní rozšířit si znalosti v této oblasti a poskytne jim informace nutné pro vytváření strategií dalšího rozvoje jejich informačních systémů a úspoře financí.

V rámci konference bude připravena i speciální sekce pro poskytovatele hlasových a datových služeb. V jednotlivých tematických skupinách budou prezentována řešení nejen pro organizace s několika tisíci zaměstnanci, ale i pro střední a malé podniky. Akce nebude probíhat pouze v teoretické rovině. Přední specialisté tu budou prezentovat kromě konkrétních technických řešení i úspěšně realizované projekty. Návštěvníci akce se budou moci nejen seznámit s nejnovějšími technologickými trendy, ale také se poučit z řešení implementovaných u jiných organizací. Této příležitosti mohou využít i k setkání s odborníky, kteří udávají trend dalšího rozvoje v oblasti síťových technologií.

Kontakt: Agentura Creo, Zdenka Opletalová, mail:zdenka@creo.cz

Klíčová slova PROTEXT-Cisco Systems

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.