HICOMP přichází se softwarem HIBACK pro LINUX

Společnost HICOMP Software Systems Inc., která vyvíjí systémy pro zálohování podnikových dat v prostředích klient/server, dnes oznámila, že nyní přichází se softwarem HIBACK pro stále populárnější operační systém LINUX od verze 2.2 výš. Tato verze HIBACK, kterou je možné nainstalovat jako klient nebo server, činí z LINUX součást zálohovací podnikové strategie vedle dalších platforem, které HIBACK podporuje, a to UNIX, HP-MPE a Windows NT.

Server HIBACK na bázi LINUX může přijímat zálohy od HIBACK běžícího na jiných platformách a může také ovládat taková zařízení, jako automatické zaváděče DAT a DLT , páskové knihovny a optické jukeboxy. Klient HIBACK provádí zálohování na stroji LINUX s možným zakódováním a kompresí, a posílá zálohovaná data na server buď lokálně nebo přes síť.

HIBACK pro LINUX se také může účastnit v řešeních se sdílením hostitelského počítače u zálohování bez sítě LAN. Výrobky HICOMP se hodí pro prostředí podnikového zálohování dat, která existují v heterogenních sítích LAN a WAN networks, kde se požaduje ústřední kontrola a správa. HIBACK & HIBARS jsou svou konstrukcí připraveny pro síť SAN (Storage Area Network) a technologie bez LAN.

O společnosti HICOMP

HICOMP, která je stoprocentně vlastněnou dcerou společnosti COPE (OTC Bulletin Board: COPE) (http://www.copegroup.com), se od roku 1983 zabývá vývojem, prodejem a podporou řešení zálohování podnikových dat pro heterogenní výpočetní prostředí klient- server, zejména pro operační systémy UNIX, HP MPE, NT a později i pro LINUX. V průběhu let společnost včlenila své velké zkušenosti se zálohováním velkých objemů do svých současných výrobků. Dnes je zálohovací strategie jednou z nejlepších a nejvýkonnějších alternativ, které jsou v současné době na trhu, což představuje dokonalé řešení pro rychlé, bezpečné a efektivní zálohování dat, jako například SAP R/3, Oracle, Informix, Adabas, MS-SQL a Exchange.

Software HICOMP už byl nainstalován ve velkých společnostech, k nimž patří German Telecom, Hewlett-Packard, Glaxo, SONERA, General Mills, State Farm, Rothmans, Shell a Siemens.

Další informace najdete na webové stránce HICOMP na adrese http://www.hicomp.com.

HICOMP America Inc. HICOMP Software Systems GmbH

P.O. Box 2959 Gruendgensstrasse 16

Spring, TX 77383-2959, USA D-22309 Hamburg

Telefon +1 (281) 288-7438 Telefon +49 (40) 638090

Fax +1 (281) 355-6879 Fax +49 (40) 6316004

Sales@hicomp.com info@hicomp.de

ots Original Text Service: HICOMP

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Public Relations Europe-Asia, Silvi Steiner, +41-41- 798- 3319, steiner@cope.ch, nebo Public Relations USA, Michele Demos, 800-323- 8863, 281-288-7438, nebo michele@hicomp.com, oba z HICOMP

Webová stránka: http://www.copegroup.com

http://www.hicomp.com

Klíčová slova PROTEXT-HICOMP

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.