GIGA sport otevírá obchodní dům se sportovními potřebami

Sdělení R.E.M. BRAND a.s. Advertising:

Firma GIGA sport otevírá v České republice nový obchodní dům se sportovními potřebami. Sportovci České republiky, kteří doposud museli vyhledávat specializované obchody u nás a v zahraničí budou mít od 25.března konečně možnost pořídit si veškeré potřeby pro svůj styl života na jednom místě. Převážná většina Pražanů již měla možnost nás za dva roky našeho působení v Nákupní galerii Myslbek v Praze 1 Na Příkopech poznat. Ve středu 24.března 1999 slavíme zahájení prodeje v dalším sportovnímm domě v Praze Průhonicích. Na zhruba 3000 metrech čtverečních se naši zákazníci setkají s aktuálními značkami (Adidas, Nike, O'Neil, Reebok...) a dalším sortimentem sportovního zboží, který zde v Průhonicích rozšiřujeme o jízdní kola.

Nákup u nás má být zážitkem - z toho důvodu u nás naši zákazníci najdou také například U-rampu pro skejtaře, běžecký trenažér na vyzkoušení sportovní obuvi, řadu sportovních video záznamů, které po celý den umožňují zákazníkovi se pokochat nejrůznějšími sportovními zážitky.

Výhody, které získáváme nákupem ve velkém, dáváme dál našim zákazníkům. Přesvědčit se o tom mohou všichni, při našich akcích u příležitosti zahájení provozu. Tyto akce ale poběží v průběhu celého roku - vždy podle aktuální sezóny.

Klíčová slova GIGA sport

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.