Graham & Whiteside poskytuje adresář společností z

Zevrubný adresář 2600 největších světových společností z oblasti informačních technologií a jejich hlavních představitelů je nyní k dispozici tiskem nebo v elektronickém formátu od Graham & Whiteside, Ltd. (www.graham-whiteside.com), světového lídra ve shromažďování a publikování údajů o mezinárodních společnostech.

Publikace Graham & Whiteside "Hlavní společnosti z oblasti informačních technologií ve světě v roce 1999" obsahuje popis podnikatelských aktivit a jména více než 12.000 hlavních představitelů a členů vedení v 2600 profilovaných společnostech.

Adresář také obsahuje takové kontaktní podrobnosti, jako jsou adresy, telefonní a faxová čísla a webové lokace, spolu s údaji o vlastnictví poboček, názvech značek a obchodních známek, fúzích a akvizicích a finančních výsledcích za poslední dva roky. Společnosti jsou řazeny abecedně podle oblasti a názvu firmy.

"Hlavní společnosti z oblasti informačních technologií ve světě v roce 1999" lze objednat na webu (na www.graham- whiteside.com) k dodání v tištěné formě (1200 stran) nebo e- mailem. Knihovny a knihkupci se publikaci mohou objednat prostřednictvím distributorů. Stojí 475 GBP nebo 855 USD.

Přímí obchodníci si mohou objednat celý seznam nebo jeho složky v pohotovém lístkovém formátu. Pro další podrobnosti laskavě navštivte www.graham-whiteside.com .

"Aréna informační technologie je silně dynamickou a soutěžní arénou a přesné, aktuální a podrobné informace našeho nového adresáře o hlavních hráčích budou předním startovním místem pro výzkum trhu, konkurenční umístění, oborové analýzy, prodejní průzkumy a rozvoj aliancí," řekl Alastair Graham, zakladatel a vedoucí ředitel Graham & Whiteside. "Očekáváme, že 'Hlavní společnosti v oblasti informačních technologií ve světě' se v oboru informačních technologií stanou hlavním referenčním nástrojem společností."

"Hlavní společnosti z oblasti informačních technologií ve světě v roce 1999", které budou aktualizovány a znovu vydávány každý rok, jsou nejnovější v portfoliu tištěných a elektronických adresářů Graham & Whiteside, které kryjí skupinu oborů a oblastí. Vlajková loď společnosti Řady hlavních společností světa nabízí zevrubné údaje o více než 80.000 společností a 450.000 hlavních představitelů.

Graham & Whiteside se sídlem v Londýně je jednotkou hlavního mezinárodního referenčního a výzkumného vydavatele Gale Group (www.galegroup.com). ots Original Text Service: Gale Group Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Británie, Pauline Murphy z Graham & Whiteside, 0181-947- 1011, nebo pm@graham- whiteside.com; nebo USA, John Buckman z Gale Group, (USA) 248- 699-8087, nebo john.buckman@gale.com Webová stránka: http://www.graham- whiteside.com Webová stránka: http://www.galegroup.com

Klíčová slova PROTEXT-Graham&Whiteside

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.