Tisková zpráva akciové společnosti INET

Tisková zpráva akciové společnosti INET:

Rozjezdy.CZ Co jsou Rozjezdy.CZ?

Rozjezdy.CZ jsou projektem, který pro Vás připravil tým Virtuálního Obchodního Domu!Ž -SHOP.CZ (http://www.shop.cz)., kde v širokém sortimentu zboží naleznete mimo jiné také nabídku hudby na CD/MC a DVD.

Jako úspěšní internetoví prodejci hudby jsme se rozhodli obohatit nabídku na SHOP.CZ o produkci nezávislé hudební scény, která může být mnohdy kvalitnější, než komerční hitparády.

Uvědomujeme si, že pro mladou a začínající nezávislou kapelu je velmi obtížné prosadit se v tvrdém světě hudebního průmyslu, a proto jsou zde Rozjezdy.CZ, které budou sloužit jako líheň progresivních kapel pro nově založenou divizi a.s. INET s názvem INET Records.

INET Records si klade za cíl pohybovat se na poli nezávislé hudby, vybírat talenty a ty pak propagovat v rámci Rozjezdy.CZ, produkovat jejich hudbu a prodávat ji na SHOP.CZ. Stejně jako jiné vydavatelské společnosti fungují v reálném světě, funguje INET Records na Internetu.

Internet je pro INET Records pouze prvním médiem a SHOP.CZ prvním prodejním kanálem, který, stejně jako lakmusový papírek, ukáže, která kapela se kterým hitem může být úspěšná. Dalším přirozeným krokem je produkce Internetem vybraných hitů v reálném světě médií, za spolupráce velkých vydavatelských společností.

INET Records a Rozjezdy.CZ jsou otevřeny jakémukoli hudebnímu směru ať už rocku, technu, vážné hudbě, country nebo jazzu. Každý by si měl přijít na své. Nevylučujeme však postupnou profilaci INET Records ve prospěch některého z hudebních směrů.

Rozjezdy.CZ zahájily svou činnost v "Březnu měsíci Internetu". Nacházíme se tedy v první fázi, kdy vyhledáváme kapely, na základě jejichž ohlasů zahájíme druhou fázi plného běhu INET Records a projektu Rozjezdy.CZ. Jak funguje produkce INET Records?

INET Records uzavře po výběru hudební skupiny, či interpreta nezbytné smlouvy k produkci jejich hudby. Informace o skupině včetně jejich zvukových ukázek ve formátu MP3 budou prezentovány na stránkách Rozjezdy.CZ.

Vybraná hudba bude propagována a nabízena ke koupi na stránkách Virtuálního Obchodního Domu!Ž -SHOP.CZ po jednotlivých skladbách. Zájemce si tak na SHOP.CZ vybere hudbu z nabídky INET Records, která ho opravdu zaujala, a tím si vytvoří vlastní skladbu CD, které bude pro něj speciálně vypáleno ve formátu audio, resp. MP3 a jemu odesláno. Příslušná provize z prodaných skladeb bude proplacena autorům, dle příslušných smluv.

Podle úspěšnosti prodeje a návštěvnosti stránek lze vytipovat hit, který bude podpořen a dále produkován již v reálném světě hudebního průmyslu a hitparád.

INET Records a Rozjezdy.CZ jsou stejně jako Internet na svém počátku - nikdo neví, co přinesou a jestli budou úspěšné, či nikoliv. Dejme tomu tedy maximum a nechme se překvapit. INET Records uvítá spolupráci s dalšími zájemci z řad fanoušků, hudebních serverů, periodik, klubů apod. Hledáme kapely

Divize INET Records akciové společnosti INET nabízí v rámci svého projektu Rozjezdy.CZ spolupráci mladým nadějným autorům, kapelám a interpretrům. Pokud máte zájem o účast v projektu, zašlete prosím své DEMO na kazetě, nebo CD na adresu: INET, a.s. Divize INET Records Královopolská 139 BRNO 601 12 E-mail: records@inet.cz Budeme rádi, když nám zašlete také informace o Vás včetně Vaší fotografie, případně adresu Vašich WWW stránek. Tyto informace budou použity v případě Vašeho zařazení do Rozjezdy.CZ. Nezapomeňte, prosím, také uvést Vaše kontaktní spojení. V Brně dne 15.3.1999 Petr K. Ulrich Výkonný ředitel INET, a.s. Místopředseda představenstva

Klíčová slova INET

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.