Akce Streaming Media letos přichází do Evropy

Největší americká akce odvětví audia a videa na internetu přichází letos na podzim do Evropě. Pod názvem STREAMING MEDIA EUROPE '99 (www.streamingmedia.com) se bude konat v Amsterdamu ve středisku RAI Centre od 18. do 20. října.

Očekává se, že akce, jejíž americké verze se účastní více než 4000 osob, bude i v Evropě největší.

"Je to první akce svého druhu, která do Evropy přichází, a po úspěchu amerických akcií jsme si jisti, že způsobí v tomto odvětví rozruch," uvedl ředitel Ghanum Taylor (ghanum@firstconf.com) ze společnosti First Conferences. "Není žádným tajemstvím, že audio a video na internetu mají pro evropské firmy a vysílací společnosti obrovský potenciál. Streaming Media Europe je první akcí, na níž se setkají zástupci evropského průmyslu, aby diskutovali o tomto dynamickém, rychle rostoucím a vzrušujícím novém odvětví. Právě tady se budou uzavírat smlouvy a aliance, které určí evropský terén pro odvětví Streaming Media."

Akce se zúčastní přes 100 vedoucích pracovníků z klíčových společností v odvětví a budou hovořit o budoucnosti používání audiovizuálních informací na síti, včetně takových kapacit, jako jsou Anthony Bay z Microsoftu, Steve Bannerman ze společnosti Apple, Nicholas Butterworth ze Sonicnetu a Larry Lux z Pseudo Programs, Inc.

Sponzory akce jsou například Microsoft, VStream, INTERVU, Streamedia and PictureTel, ChannelSeek, unit.net a streamsearch.com.

Konference je rozdělena do tří specializovaných sekcí - Budoucí trendy v odvětví, Technický rozvoj a podrobné Případové studie. Sekce Budoucí trendy v odvětví se bude zabývat například splýváním médií poskytovaných prostřednictvím internetu ("streaming media") a tradičních médií, otázkou odkud pocházejí zisky a jakým způsobem velké portálové firmy plánují rozvíjet a používat streamingová média.

Sekce technického rozvoje se zaměří na to, jak poskytovat streamingová média, k diskutovaným otázkám bude patřit zachycování obsahu, předprodukce, kódování a vytváření zajímavého obsahu. V sekci případových studií budou prezentovány skutečné zkušenosti lidí, kteří se už v této oblasti angažují, například vedoucích pracovníků ze společností BBC News Online, Shell International a Web Marketing Limited.

Specializované workshopy, panelové diskuse a prostor pro kladení otázek nabízejí delegátům spoustu příležitostí, aby diskutovali o problémech a záležitostech, které je individuálně zajímají.

"Je opravdu důležité, aby měli delegáti možnost klást otázky. Toto odvětví je tak nové a jeho vývoj je v tak raném stádiu, že lidé jsou nabiti otázkami a nápady. Doufáme, že STREAMING MEDIA EUROPE '99 zodpoví všechny vznesené otázky," uvedl Taylor.

Vedle konference bude uspořádána výstava, která je už ze 75 procent vyprodaná, a která dá možnost delegátům se seznámit přímo v praxi s nejnovějšími řešeními a vybavením.

Hlavní myšlenky z konference budou živě přenášeny na webovou stránku (www.streamingmedia.com) a delegáti si budou moci zdarma stáhnout informace z této stránky po skončení akce.

Kontakt pro další informace:

Ghanum Taylor, Conference Director

Telefon: Británie-171-400-9565,

Fax: Británie-171-400-9511

e-mail: ghanum@firstconf.com

ots Original Text Service: First Conferences Ltd.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Ghanum Taylor, Conference Director, First Conferences, GB- 171-400-9565, nebo fax GB-171-400-9511, nebo ghanum@firstconf.com

Webové stránky: http://www.streamingmedia.com

http://www.firstconf.com

Klíčová slova PROTEXT-STREAMING MEDIA EUROPE

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.