Boise Cascade ohlásila akvizici Supply West

Boise Cascade Office Products Corporation (NYSE: BOP) ohlásila, že se dohodla na získání Supply West, státní dodavatelské organizace vlády Západní Austrálie. Podnik má roční prodeje v hodnotě asi 16 miliónů AUD.

Supply West je dodavatelem kancelářských a přidružených produktů pro vládu Západní Austrálie a její úřady, školy, nemocnice a další zdravotnické instituce. "Supply West se svým silným zaměřením na vládu a školský trh představuje přirozené napojení na naši stávající činnost a umožňuje nám dále povýšit naší infrastrukturu," řekl Chris Milliken, prezident a výkonný ředitel Boise Cascade Office Products.

Boise Cascade Office Products se sídlem v Itasca, Illinois, je jedním z předních světových distributorů kancelářských produktů pro úřady s činností v Austrálii, Belgii, Francii, Kanadě, Španělsku, USA a Velké Británii.

Tato tisková zpráva obsahuje "výhledová prohlášení", která zahrnují nejistoty a rizika. Neexistuje záruka, že se skutečné výsledky nebudou lišit od očekávání společnosti. Mezi faktory, které by mohly způsobit hmotnou odlišnost výsledků patří kromě jiného naše schopnost úspěšně integrovat systémy, zaměstnance a zákazníky získané společnosti do našeho podnikatelského modelu a další rizika předpovídaná v materiálech společnosti uložených u Komise pro cenné papíry a burzy. ots Original Text Service: Boise Cascade Office Products Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Irene Itkin, Director Investor Relations z Boise Cascade Office Products (USA) 630-775-4228 Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/115342.html nebo fax: (USA) 800-758-5804, linka 115342 Webová stránka: http://www.bcop.com

Klíčová slova PROTEXT-Boise Cascade

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.