Electrohome Projection Systems koupena společností

Electrohome Projection Systems, světový lídr ve vývoji vysoce výkonných promítacích zařízení, dnes oznámil, že Christie Inc. souhlasila s koupením divize od Electrohome Limited, aby vytvořila novou sílu na trhu promítacího zařízení.

Pokračující Electrohome Limited bude mít kontrolní podíly v Robotel Electronique, Fakespace Group of Companies, Pyramid Systems a podílové postavení v Immersion Studios.

"Projection Systems jsou jednou z největších a nejúspěšnějších divizí Electrohome již po více než desetiletí," řekl John Pollock, předseda a výkonný ředitel Electrohome Limited. "Na promítacím trhu však probíhají stále rychlejší změny a Christie poskytne zdroje a odbornost, které vynesou Electrohome Projection Systems do čela dynamického nového odvětví, jakým je elektronické digitální kino."

Christie, světový lídr ve výrobě a konstrukci promítacího zařízení pro kina, je pobočkou Ushio Ameica, plně vlastněné pobočky Ushio Inc., dodavatele svítidel a osvětlovací techniky.

"Mezi Electrohome Projection Systems a Christie Inc. je velká součinnost," řekl Gerry Remers, prezident skupiny Electrohome Projection Systems. "S rostoucím akceptováním elektronického digitálního kina hledala Christie organizaci, která by mohla dodávat tuto inovační technologii její stávající zákaznické základně a prodejnímu kanálu, aby si udržela a rozšířila vedoucí postavení na trhu. Věříme, že akvizice nejenom vytvoří vynikající platformu pro výzkum a vývoj, ale zlepší postavení Electrohome v celém světě."

Podle dohody Christie zachová současný personál Electrohome Projection Systems a udrží jeho výrobní zařízení a inženýrské a administrativní kanceláře v Kitcheneru v Ontariu i prodejní a servisní lokality ve světě. Electrohome Projections Systems bude pracovat jako divize Christie Inc.

"Akvizice Electrohome Projections Systems nám umožní budovat stávající silné a vedoucí postavení v promítání a přinese nám čelní místo v oblasti elektronického digitálního kina," řekl Jack Kline, výkonný viceprezident a provozní ředitel Christie Inc.

O Christie Inc.

Christie, založená v roce 1929, se vyvinula v uznávaného světového lídra v konstrukci, výrobě a zdokonalování promítacího zařízení. Od roku 1992 je plně vlastněnou pobočkou Ushio America, Inc. Filmové promítačky Christie jsou instalovány ve více než 35 zemích celého světa. Firma sídlí v Cypress, v Kalifornii. Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti na http://www.christieinc.com .

O Electrohome Projection Systems

Společnost Electrohome Projection Systems, která byla založena v roce 1979 a sídlí ve městě Kitchener, Ontario, Kanada, dodává vysoce výkonné promítací zařízení zákazníkům z celého světa. Projection Systems, která se specializuje na velkoobrazová video/data/grafická řešení, instalovala více než 20.000 promítaček ve více než 40 zemích. Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti na http://www.electrohome.com . ots Original Text Service: Electrohome Projection Systems Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Tina Quelch z Cohn & Wolfe (USA) 416-924-5700, linka 4053, nebo tina_quelch@cohnwolfe.com; nebo Rocco Fondacaro z Electrohome Projection Systems (USA) 519-749-3328, nebo rocco.fondacaro@electrohome.com Webová stránka: http://www.christieinc.com Webová stránka: http://www.electrohome.com

Klíčová slova PROTEXT-Electrohome Projection

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.