Nebojte, práci si najdete. Přichází Agentka.

Protext-Agentka logo

Protext-Agentka logo

Lidem, kteří se z jakéhokoliv důvodu ocitli v situaci vyžadující hledání nového zaměstnání, přichází na pomoc Agentka. Na adrese http://www.agentka.cz lze po zadání svého povolání zdarma získat přehled o konkrétních možnostech uplatnění.

„Agentka se zaměřuje na lidi hledající zaměstnání,” uvedl Petr Král, ředitel portálu Agentka. „Naším dlouhodobým cílem je vytvořit aktuální přehled o všech pracovních příležitostech v České republice.“

Zaměstnavatelé, kteří informují úřad práce o svých volných pracovních pozicích, mají nabídky uvedeny na Agentce automaticky. Ostatní mohou své nabídky zdarma zadávat přímo na stránkách Agentky.

„Každý pracovní portál se dříve nebo později dostane do situace, kdy je nutné začít dělat kompromisy mezi rychlostí odezvy a požadovanou funkcionalitou,” říká Radim Ballner, technický ředitel portálu Agentka. „Vyvinuli jsme proto technologii, která podobným obtížím předchází.“

Kontakt: Petr Král

Mobil: +420 606 439 654

e-mail: petr.kral@agentka.cz

http://www.agentka.cz

Klíčová slova ČR-práce-internet-firmy-Agentka-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.