Ford podporuje Americký pohár

Technologie Ford změní jachtařský závod Americký pohár 2000.

CO: Živé webcastové chatování

KDY: Pondělí 23. srpna 19:00 EDT

KDE: media.ford.com/events/cupchat.cfm

- username: cupchat

- password: ford

PROČ: Ford a AmericaOne se podělí o technologii potřebnou pro vítězství v Poháru 2000 a dodávku lepších automobilů. Ford vyzývá své inženýry v nejtvrdší sportovní události světa v úsilí o přinesení lepších vozidel zákazníkům.

KDO: Paul Cayard - kapitán a výkonný ředitel AmericaOne a Paul Stewart - výzkumník Forda s doktorátem v lodní architektuře.

KONTAKT: Wes Sherwood z Ford Technology Public Affairs, (USA) 313-248-4901, nebo wsherwoo@ford.com

Skupina inženýrů Ford Motor Company odjíždí na závod svého života. Ne do Cihelny v Indianapolis nebo na namáhavý okruh v Le Mans, ale do zrádných otevřených vod kolem Nového Zélandu. Inženýři Forda pomáhají vytvořit rychlého a tvrdého soupeře pro špičkovou jachtařskou soutěž Americký pohár.

Ford oznámil loni v září své partnerství s AmericaOne, sanfranciským vyzyvatelem pro prestižní jachtařský Americký pohár, zaměřené na vítězství v Poháru 2000 na Novém Zélandu. Ford poskytuje jako exkluzivní automobilový sponzor AmericaOne, podstatnou technologii i finanční podporu.

"S Fordem v našem mužstvu máme technologické konsorcium v pozadí AmericaOne, které je neporazitelné jiným soupeřem," prohlásil Paul Cayard, kapitán a výkonný ředitel AmericaOne. "Technologie je určující faktor pro vítězství v Americkém poháru a získání exkluzivního přístupu k technologii Ford nám dává konkurenční výhodu v této kritické oblasti sezóny."

Ford poskytuje mužstvu prvotřídní schopnosti v počítačových výpočtech dynamiky kapalin a omezený prvek modelování pro strukturální analýzy výstroje, trupu a příslušenství jachty. Konstruktérský program mužstva spoléhá velmi na možnosti Fordova inženýrství podporovaného počítačem (CAE) při podpoře konstrukčních analýz aerodynamických a hydrodynamických komponentů lodí.

"Program AmericaOne nabízí technologickou převahu v konstrukční a vývojové práci," řekl Neil Ressler, viceprezident pro technologie moderních vozidel. "Mají také nejlepší plachtařský talent, představovaný kapitánem Paulem Cayardem, taktikem Johnem Kosteckim a ostatními v mužstvu. Věříme, že Ford posílí program AmericaOne pro konstrukci lodí a poskytne potřebné zkušenosti pro získání nejlepší šance pro reprezentaci Ameriky v tomto prestižním závodě." ots Original Text Service: Ford Motor Company Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Webová stránka: http://www.ford.com

Klíčová slova PROTEXT-Ford-Americký pohár

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.