Amcor byla zařazena mezi světové jedničky v oblasti trvalé udržitelnosti

Společnost Amcor byla zařazena mezi světové jedničky v oblasti trvalé udržitelnosti a zaujala místo na žebříčku Dow Jones Sustainability World Index.

Společnost Amcor je jedna ze dvou firem podnikajících v oblasti kontejnerů a obalových materiálů, které byly v mezinárodním měřítku zařazeny do žebříčku Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) na základě svých výkonů v oblasti sociální, ekonomické a přístupu k životnímu prostředí.

Výroční přehled společnosti DJSI vychází z podrobné analýzy ekonomických, environmentálních a sociálních výkonů firem, která posuzuje takové otázky, jako například řízení firem, řízení rizik, tvorbu a údržbu značek, zmírňování klimatických změn, standardy dodavatelských řetězců a přistup k zaměstnancům. Index bere v úvahu rovněž specifická kritéria jednotlivých průmyslových odvětví z hlediska trvalé udržitelnosti.

Generální ředitel společnosti Amcor Ken MacKenzie řekl: "Společnost Amcor se snaží plnit ty nejvyšší standardy, pokud jde o etické a environmentální postupy pro zajištění trvalé udržitelnosti. Je potěšující, že byla společnost Amcor zařazena mezi světové jedničky, které si uvědomují význam environmentální, sociální a ekonomické udržitelnosti."

O společnosti Amcor

Společnost Amcor je přední světový výrobce nabízející celou řadu plastových, textilních, kovových a skleněných obalových produktů a služeb, které s balením souvisí.

Pokud chcete získat další informace, kontaktujte:

John Murray

Výkonný generální manažer pro firemní záležitosti

Amcor Limited

Tel: +61-3-9226-9005

Amcor Limited

ABN +62-000-017-372

679 Victoria Street

Abbotsford Victoria 3067 Austrálie

Tel: +61-3-9226-9000

Fax: +61-3-9226-9050

http://www.amcor.com

Internetové stránky: http://www.amcor.com

Zdroj: Commout

John Murray

Výkonný generální manažer pro firemní záležitosti

Amcor Limited

Tel : +61-3-9226-9005

Amcor Limited, +61-3-9226-9000

Fax: +61-3-9226-9050

Klíčová slova Austrálie-ekologie-trh-průmysl-Amcor-PROTEXT

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.