Společnost Turner uplatňuje regionalizační strategii v

Od 15. září začne Turner Broadcasting System (TBS) Europe Ltd kódovat signál družice Astra 1C pro Cartoon Network a TNT Classic Movies a omezí tak jejich příjem v České republice. Ve stejný den uvede společnost TBS novou stanici Turner Classic Movies (TCM), která nahradí TNT Classic Movies a bude uvádět nejlepší firmy ze světových kinematografických archivů.

TBS Europe provozuje 8 lokalizovaných zdrojů vysílání Cartoon Network a od 15. října bude mít několik lokalizovaných zdrojů TCM v různých částech Evropy.

Diváci v České republice, kteří budou chtít sledovat Cartoon Network, si musí tuto službu objednat prostřednictvím místního provozovatele kabelové televize.

"Tyto změny vyjadřují náš stálý zájem o poskytování lepších služeb místním divákům, zákazníkům a inzerentům," uvedl Andy Bird, president Entertainment Network, TBS Europe.

Od 1. září se budou vysílat oznámení o Cartoon Network a TNT Classic Movies, v nichž budou změny vysvětleny divákům. TBS Europe rovněž zajistí telefonní linku (+441716495649), kde bude divákům radit, na které místní poskytovatele služeb satelitní nebo kabelové televize se mají obrátit. Další informace je možno získat na e-mailové adrese (viewer.help@turner.com), na webové stránce Cartoon Network a z teletextu.

V případě Vašich dotazů, prosím, kontaktujte: odd. Public Relations EURO RSCG Praha - tel:(02)24257072.

Klíčová slova PROTEXT-Turner

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.