Netrex nabízí průvodce pro certifikaci kontrolního bodu

Přední dodavatel internetového zabezpečení pomáhá jednotlivcům přejít na nejnovější certifikaci Check Point Softwaru.

Netrex Secure Solutions dnes oznámila, že nabízí kurs k přechodu na certifikaci kontrolního bodu Check Point(TM) FireWall-1(R) s vylepšením, které obsahuje Netrexem vyvinutého přípravného průvodce na pomoc studentům při získání certifikace FireWall-1 4.0 od Check Point Software Technologies Ltd. (Nasdaq: CHKP). Od 30. září 1999 budou všechny certifikace Check Point FireWall-1 verze 3.0 zrušeny a mnohé organizace budou potřebovat přejít od FireWall-1 verze 3.0 k nejnovějšímu vydání verze 4.0. Zabezpečovací inženýři s certifikovaným kontrolním bodem pro verzi 3.0 se nyní musí připravit ke splnění tohoto termínu podle certifikačního programu Check Point Softwaru. Netrex je první poskytovatel zabezpečovacích řešení, který nabízí tohoto nezbytného průvodce.

Kurs pro přechod k FireWall-1 nabízí rozsáhlé zkušenosti pro osvojení si nových vlastností a funkčnosti verze 4.0. Tento dvoudenní kurs nabízí organizacím kompletní krok přechodu, který se zaměřuje na implementaci produktu a novou certifikaci. Netrex má výhodu jednoho kroku vpřed tím, že zahrnul průvodce pro přípravu certifikace, vyvinutého jeho bezpečnostními odborníky.

"Jako původní vývojář vzdělávacího a certifikačního programu FireWall-1 Netrex zná mnoho organizací, které budou chtít zlepšit své podnikové bezpečnostní řešení Check Point Software na verzi 4.0, aby získaly výhodu mnoha nových vlastností a dokonalejší funkčnosti," řekla Karen Paulsonová, viceprezidentka pro vzdělávání v Netrex Secure Solutions. "Tento kurs je významný, protože umožňuje organizacím dokončit modernizační cyklus tím, že je vyškolí pro rychlé zvládnutí nových vlastností 4.0 a poskytne certifikační cestu svým inženýrům."

Kurs s názvem Check Point FireWall-1 Certified Migration Course se bude konat 7. a 8. července ve vzdělávacím středisku Netrex Security v Southfieldu, Michigan.

Ve dvou dnech studenti budou:

* seznamovat se s novými prvky a významnými změnami mezi verzemi 3.0 a 4.0;

* učit se význačné změny instalačního procesu s podporu současného a předchozích systémů;

* diskutovat o dokonalejších vlastnostech rychlého režimu, šifrovacích schemat a vyrovnávání zátěže; a

* získávat předané zkušenosti s novými vlastnostmi, včetně LDAP, správy routeru, aktivní správy sítě, zdokonalení uživatelského interfacu a kompability OPSEC (Open Platform for Secure Entreprise Connectivity).

Kurs je zaměřen na současné bezpečnostní správce certifikovaného kontrolního bodu a na bezpečnostní inženýry certifikovaného kontrolního bodu.

Kursovné zahrnuje podrobné studijní materiály i profesionálně podávanou kontinentální snídani a oběd v obou dnech. Ohledně kursovného a dostupnosti třídy laskavě kontaktujte vzdělávacího odborníka na 888-2-NETREX nebo zašlete email na training@netrex.com.

O Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. je světovou jedničkou v oblasti bezpečnostních řešení podnikových sítí. Integrovaná struktura společnosti zahrnuje zabezpečení sítí (FireWall-1, VPN- 1, Provider-1 a Check Point Real Secure), kontrolu provozu (FloodGate-1 a ConnectControl) a správu adresy IP (Meta IP). Řešení Check Point Software umožňují zákazníkům zavádět řízení na bázi centralizované politiky s celopodnikově distribuovaným rozmístěním. Prostřednictvím spojení s OPSEC produkty Check Point Software těsně integrují s nejlepšími produkty od více než 200 hlavních partnerů v oboru. Společnost má americké sídlo v Redwood City, California a zahraniční sídlo v Ramat-Gan v Izraeli. Pro další informace volejte 800-429-4391 nebo 650-628-2000 nebo navštivte http://www.checkpoint.com nebo http://www.opsec.com.

O Netrex Security Education Centers

Kromě školení a seminářů zaměřených na bezpečnost Netrex Security Education Centers nabízejí certifikované školení o hlavních produktech od Check Point Software Technologies, Inc., Internet Security Systems, Inc. a Security Dynamics Technologies, Inc. Všechny kursy jsou zaštiťovány zárukami Netrex Security Education Centers.

O Netrex Secure Solutions

Netrex Secure Solutions je největší světový soukromý integrátor informační bezpečnosti. Od roku 1992 Netrex integruje komplex bezpečnostních technologií, aby chránil zákazníky Internetu a investice do intranetu a extranetu prostřednictvím Security-1(TM), své kompletní metodologie pro správu bezpečnostního cyklu IT. Služby zahrnují bezpečnostní poradenství; podporu zákazníkům 24x7; správu a sledování bezpečnosti; detekci, eskalaci a reakci na narušení; a hodnocení informační bezpečnosti, technologické a metodologické školení. Netrex se sídlem v Southfieldu, Mich., lze najít na Internetu na http://www.netrex.com.

Všechny zde uvedené názvy produktů jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami nebo jejich vlastníků. ots Original Text Service: Netrex Secure Solutions Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Allan Schoenberg z Netrex, (USA) 312-454-0900, nebo allan.schoenberg@netrex.com; nebo Christina Rohall z Check Point Software, (USA) 650-628-2088, nebo crohall@us.checkpoint.com Webové stránky: http://www.checkpoint.com http://www.opsec.com http://www.netrex.com

Klíčová slova Netrex

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.